Rekrutacja do Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania w Białymstoku trwa

2018.09.27 13:01
Zarządzanie, finanse i rachunkowość, ekonomia, a także prestiżowe studia MBA. Na tych kierunkach można studiować na Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania. Rekrutacja na uczelnię jeszcze trwa.
Rekrutacja do Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania w Białymstoku trwa
Fot: WSFiZ

Najstarsza i najlepsza

Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Białymstoku jest najstarszą uczelnią niepubliczną w regionie oraz jedną z najstarszych w Polsce. Oprócz ośrodka w Białymstoku funkcjonują jej filie w Ełku i w Ostrowi Mazowieckiej.

W 2018 r. w rankingu "Perspektyw" WSFiZ uplasowała się na pierwszym miejscu w regionie wśród niepublicznych uczelni magisterskich.

Studia licencjackie i magisterskie

Oferta edukacyjna obejmuje studia I stopnia (licencjackie) na kierunkach: zarządzanie, finanse i rachunkowość, ekonomia oraz studia II stopnia (magisterskie) na kierunku zarządzanie.

Wzbogaceniem oferty dydaktycznej są wykłady w języku angielskim i rosyjskim. Spełnia to oczekiwania studentów polskich, a jednocześnie umożliwia uczelni przyjmowanie studentów z zagranicy.

Prestiżowe MBA

Oferta studiów Master of Business Administration oraz podyplomowych WSFiZ to blisko 20 specjalności skierowanych do menedżerów przedsiębiorstw, właścicieli firm, pracowników samorządowych, specjalistów, absolwentów pragnących podnieść swoje kwalifikacje oraz osób pragnących rozpocząć działalność gospodarczą.

WSFiZ kładzie nacisk na ścisłą współpracę z praktyką biznesową, czego potwierdzeniem jest organizacja wspólnych wydarzeń, takich jak Kongres Liderów Zmian, Akademia Sprzedaży, Akademia Dobrych Praktyk czy Akademia Przyszłości.

Rekrutacja trwa

Rekrutacja do Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania w Białymstoku trwa. Już dziś można zarejestrować się poprzez stronę internetową.

Natomiast w punkcie rekrutacyjnym WSFiZ, w miłej atmosferze, można dowiedzieć się:
- jakie uczelnia ma kierunki i specjalności;
- jaki jest harmonogram naboru i jakie są wysokości opłat;
- jakie są wymagane dokumenty niezbędne do przyjęcia na studia.

Więcej informacji na http://www.terazwsfiz.pl/rekrutacja/. W razie szczegółowych pytań o przebieg rekrutacji można kontaktować się z biurem rekrutacji mailowo: rekrutacja@wsfiz.edu.pl bądź telefonicznie tel. 85 678 58 46.

[ARTYKUŁ SPONSOROWANY]

1561 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39