Reks - na zdrowie! Akcja w białostockim schronisku

2015.05.08 00:00
W białostockim schronisku wiele psów od dawna czeka na nowy dom. Aby ułatwić im znalezienie opiekunów, kierownicy placówki przygotowali specjalną akcję.
Reks - na zdrowie! Akcja w białostockim schronisku
Fot: schronisko.bialystok.pl

Białostockie Schronisko dla Zwierząt przy ul. Dolistowskiej 2 organizuje wydarzenie "Reks – na zdrowie!", w ramach którego wszystkie dorosłe psy będzie można adoptować za symboliczną złotówkę. Akcja odbędzie się w sobotę (9.05) w godzinach od 10:00 do 16:00.

Wydarzenie ma na celu nie tylko pomoc psom przebywającym w schronisku, ale także przypomnienie o tym, jak ważne jest sprzątanie po pupilach czy prowadzenie psa na smyczy. Specjaliści wytłumaczą, jakie są zalety znakowania czworonożnych pupilów mikroczipami oraz w jaki sposób szukać zaginionego zwierzaka.

Wszystkie adoptowane psy otrzymają tradycyjną wyprawkę w postaci karmy i niespodzianki ufundowanej przez sponsorów - zdrowe produkty żywnościowe.

Schronisko dla Zwierząt w Białymstoku ma już ponad 40 lat. Regularnie są tam organizowane inicjatywy, których celem jest pomoc bezbronnym zwierzętom. W ubiegłym roku w ramach wakacyjnej akcji "Pies za 1 zł" nowe domy znalazły 42 psy.

Marta Abramczyk
marta.a@bialystokonline.pl

718 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39