Remis Olimpii Zambrów na zakończenie piłkarskiego roku w II lidze

2016.11.26 15:30
Nieudany okazał się listopad dla zambrowskiej Olimpii. Podlaski klub, po świetnej grze w październiku, w kolejnym miesiącu zdobył tylko 2 punkty, w tym 1 dzisiaj przeciwko Gryfowi Wejherowo.
Fot: Fanpage Olimpia Zambrów

Wyjazdowe starcie Biało-Niebieskich z Gryfem Wejherowo zakończyło się wynikiem 1:1. Pierwszego gola w spotkaniu zdobył pod koniec pierwszej połowy Michał Marczak, a wyrównującą bramkę – która uchroniła Olimpię przed porażką - strzelił w ostatnich sekundach starcia Bartosz Osoliński. Remis nie jest zadowalającym wynikiem, gdyż zespół z Wejherowa przeżywał w ostatnim czasie duży kryzys. W 6 ligowych starciach przegrał aż 5 razy.

Brak punktów w niedzielne popołudnie i tylko dwa oczka we wszystkich listopadowych grach oznaczają, że Olimpia przerwę zimową spędzi na 10. miejscu w tabeli.

Gryf Wejherowo - Olimpia Zambrów 1:1
Bramki: Michał Marczak 41 - Bartosz Osoliński 90+3

Gryf Wejherowo: Wiesław Ferra - Przemysław Mońka, Paweł Brzuzy, Przemysław Szur, Maciej Dampc - Robert Chwastek, Piotr Kołc, Piotr Łysiak, Dawid Tomczak (70' Jacek Wicon), Adrian Klimczak - Michał Marczak (81' Daniel Ciechański)

Olimpia Zambrów: Piotr Czapliński - Artur Bogusz (57' Jakub Cesarek), Michał Kuczałek, Łukasz Grzybowski (76' Daniel Michałowski), Hubert Kotus - Jakub Bach (85' Karol Buzun), Marcin Byszewski, Patryk Brzeski (46' Bartosz Osoliński), Sebastian Szerszeń, Bartosz Biel - Fabian Piasecki