Restauracja Sphinx w galerii Alfa jest już otwarta

2014.06.15 00:00
Popularna sieć Sphinx otworzyła nową restaurację w Białymstoku. Lokal w Alfa Centrum to już drugi punkt sieci w mieście.
Restauracja Sphinx w galerii Alfa jest już otwarta
Fot: Anna Dycha
Restauracja Sphinx w Alfa Centrum jest już otwarta

Nowy Sphinx to ponad 200 metrów kwadratowych sali konsumpcyjnej z blisko 90 miejscami. Znajdują się w niej wygodne loże z kanapami, wystroju dopełnia nowa aranżacja wnętrz z drewnianą pergolą. W zabytkowym budynku "Wozowni" usytuowano zaplecze kuchenne i salę umożliwiającą organizację spotkań rodzinnych, firmowych lub okolicznościowych. Główna sala konsumpcyjna znajduje się na podeście oddzielonym od strefy galerii charakterystyczną zabudową.

- Nowy Sphinx znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji, w ścisłym centrum Białegostoku. Jestem przekonana, że nasza restauracja będzie przyciągała do centrum Alfa mieszkańców miasta i okolic. Jest to miejsce doskonale przystosowane do potrzeb rodzin z dziećmi. Zapewniamy bowiem nie tylko dedykowane dzieciom menu, ale również atrakcyjnie urządzoną strefę zabaw. Poza tym nasz lokal jest dogodnym miejscem zarówno na wspólne posiłki ze znajomymi, jak i odpoczynek między zakupami - mówi Dorota Cacek, wiceprezes spółki Sfinks Polska.

W menu restauracji znaleźć można kultową shoarmę, szeroki wybór steków, makaronów, ryb, sałat, a także przekąsek i deserów. W menu śniadaniowym pojawiły się np. bułki pita na słodko z konfiturą, wieloziarnisty croissant z mozzarellą lub łososiem czy klasyczne pancakes. Podobnie jak w pozostałych restauracjach, w lokalu dostępne są atrakcyjne promocje, w tym Happy Hours. Sphinx w białostockim Alfa Centrum jest otwarty od poniedziałku do soboty w godz. 9-21, a w niedzielę w godz. 10-20.

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1388 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39