Robert Biedroń będzie w Białymstoku. Spotkanie jest otwarte

2020.02.21 08:52
W niedzielę (23.02) Robert Biedroń będzie w województwie podlaskim. Spotka się z wyborcami w Białymstoku. Wcześniej odwiedzi też Hajnówkę.
Robert Biedroń będzie w Białymstoku. Spotkanie jest otwarte
Fot: Robert Biedroń/FB

Kandydat Lewicy na prezydenta RP rozpoczyna swoją kampanię w województwie podlaskim.

Jego sztab zapowiedział, że Robert Biedroń odwiedzi region w niedzielę. Najpierw uda się do Hajnówki. Tam w południe weźmie udział w wydarzeniu Wiecznaja Pamiat' Wieczna Pamięć przy pomniku ofiar wojen i represji na Skwerze Dymitra Wasilewskiego. Uroczystość jest organizowana dla uczczenia pamięć ofiar oddziału Romualda Rajsa "Burego".

Później Robert Biedroń przyjedzie do Białegostoku. Razem z lokalnymi działaczkami i działaczami Lewicy oficjalnie zainauguruje kampanię w regionie. Wydarzenie planowane jest o godz. 16.00 na Rynku Kościuszki, pod Ratuszem.

O godz. 17.00 w budynku Rady Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie 2 odbędzie się zaś otwarte dla każdego spotkanie z kandydatem.

Wybory prezydenckie odbędą się 10 maja. Oprócz Roberta Biedronia o najwyższy urząd w państwie walczą w nich urzędujący Andrzej Duda, Małgorzata Kidawa-Błońska, Władysław Kosiniak-Kamysz, Krzysztof Bosak i Szymon Hołownia.

Ewelina Sadowska-Dubicka
ewelina.s@bialystokonline.pl

1158 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39