Białystok Online

Aktualności

Roboty drogowe w rejonie Rynku Siennego. Zmieni się organizacja ruchu

2010.08.02 00:00
Roboty drogowe w rejonie Rynku Siennego. Zmieni się organizacja ruchu
Fot: E.S.

Od 5 sierpnia od godz. 6 do 23 sierpnia na skrzyżowaniu ulic: Piękna, Marjańskiego, Młynowa, Rynek Sienny zmieni się organizacja ruchu.

Ruch pojazdów jadących ul. Marjańskiego do ul. Pięknej będzie odbywał się połową jezdni, na drugiej będą trwać roboty rozbiórkowe. Ulica Rynek Sienny zostanie zamknięta w rejonie skrzyżowania z ul. Piękną i na wjeździe do niej z ul. Legionowej zostanie ustawiony znak "ślepa ulica". Pojazdy jadące ul. Marjańskiego w kierunku Młynowej pojadą przygotowanym podjazdem i fragmentem parkingu Rynek Sienny. Od ul. Legionowej zakaz wjazdu w ul. Piękną zostanie nadal utrzymany. Pojazdy jadące Młynową w kierunku ul. Pięknej pojadą przygotowanym podjazdem i fragmentem parkingu Rynek Sienny.

Wprowadzenie powyższej organizacji ruchu jest konieczne ze względu na planowane roboty drogowe na skrzyżowaniu. Powyższe utrudnienia będą występować całodobowo.

andy

andy

24@bialystokonline.pl

Przeczytaj także
Popularne dzisiaj

Masz ciekawy temat?

Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?

Napisz do nas