"Rodzicielska Supermoc". Jak udzielić pierwszej pomocy dziecku - szkolenie

2023.02.20 10:57
Wszyscy rodzice powinni pomyśleć o szkoleniu z pierwszej pomocy. To bardzo ważna i cenna umiejętność, która może uratować czyjeś życie.
"Rodzicielska Supermoc". Jak udzielić pierwszej pomocy dziecku - szkolenie
Fot: pixabay.com

Udzielenie pierwszej pomocy jest trudne, szczególnie, że zazwyczaj towarzyszy temu silny stres. Brak odpowiedniej wiedzy i umiejętności sprawia, że wiele osób wpada w panikę. Zwłaszcza, jeśli niebezpieczna sytuacja dotyczy ich dzieci. A umiejętność zareagowania w sytuacji zagrożenia życia dziecka jest niezbędna do bycia odpowiedzialnym rodzicem.

Centrum Szkoleń Poradni "Rozwiń Skrzydła" w Białymstoku serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w szkoleniu "Rodzicielska Supermoc – Pierwsza Pomoc". Uczestnicy wydarzenia dowiedzą się m.in. jak wzywać pomoc, co robić, gdy ktoś straci przytomność, jak opatrywać rany i tamować krwotoki zewnętrzne. Przeprowadzony będzie też trening resuscytacji krążeniowo-oddechowej.

Uczestnicy szkolenia oprócz wykładu, pokazu i dyskusji mogą liczyć na ćwiczenia z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu szkoleniowego.

Szkolenie poprowadzi Andrzej Komendo-Borowski, licencjonowany ratownik medyczny, instruktor BLS&AED Polskiej Rady Resuscytacji.

Wydarzenie odbędzie się 27 lutego w godz. 17.00-20.00 w Poradni Rozwiń Skrzydła przy ul. Kaczorowskiego 7 lok. U20. Rodzice korzystający z usług poradni mogą wziąć udział w szkoleniu bezpłatnie. Inni uczestnicy muszą uiścić opłatę w wysokości 50 zł.

Obowiązują zapisy. Ilość miejsc ograniczona.

Justyna Fiedoruk
justyna.f@bialystokonline.pl

1618 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39