Rodzinne odkrywanie "Pędzących kolorów" w Arsenale

2010.09.30 00:00
Plac Zabaw Galerii Arsenał zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu Warsztatów Rodzinnych. Ostania szansa na zapisanie się, gdyż termin zgłoszeń mija 1 października.
Rodzinne odkrywanie "Pędzących kolorów" w Arsenale
Fot: materiały organizatora

Zajęcia pt. "Pędzące kolory" skierowane są do dzieci w wieku 6-8 lat wraz z rodzicami, siostrami, ciociami, babciami i rodzeństwem. W podróż zabierze Igor Przybylski.

- Dziś bez podróżowania nie wyobrażamy sobie świata. Dalekie rejony kraju, kontynentu są coraz bliżej. Wszystko to dzięki statkom, autobusom, samochodom. Często jadąc pociągiem widzimy z okna rozedrgane krajobrazy. Niekiedy podczas jazdy autem droga przed nami układa się w magiczny trójkąt, a leżąc na plaży obserwujemy jachty i kontenerowce z wolna przesuwające się po horyzoncie. Czy jest w tym coś intrygującego? Jak rozwój komunikacji wpływa na artystów? Czy transport może być tworzywem sztuki? A jeśli tak, w jaki sposób może się to przejawiać? Postaram się poszukać odpowiedzi na te i inne pytania. Dla wszystkich uczestników spotkania przewidziane jest zadanie specjalne - zachęca Igor Przybylski.

MAG

573 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39