Rodzinny koncert świąteczny. Poznamy obyczaje świąteczne z innych państw!

2023.12.14 12:54
W niedzielę (17 grudnia) będziemy mogli wybrać się wraz z małym świetlikiem w muzyczną podróż do Hiszpanii i Ameryki Południowej. Przed nami koncert "W poszukiwaniu świątecznego światła".

Rodzinny koncert świąteczny. Poznamy obyczaje świąteczne z innych państw!
Fot: Materiały organizatora

Grupa Muzyka Łączy podczas swoich koncertów nawiązuje interakcję z publicznością zachęcając całe rodziny do aktywnego przeżywania muzyki, wspólnego śpiewania, tańca i muzykowania na różnych instrumentach. Artyści w swoim repertuarze łączą muzykę klasyczną z magią opowieści.

Na scenie białostockiego Nie Teatru zobaczymy widowisko zatytułowane "W poszukiwaniu świątecznego światła". To historia, która ma swój początek w samym sercu egzotycznej Hiszpanii. Poznajemy głównego bohatera opowieści - małego świetlika, który pewnego zimowego dnia zorientował się, że stracił swoje światełko. Wyrusza więc w podróż w poszukiwaniu gwiazd, które są jego jedynym ratunkiem. Towarzysząc mu w tej wędrówce poznamy świąteczne obyczaje i muzykę rodem z Hiszpanii i Ameryki Południowej.

Gościem specjalnym widowiska będzie Hiszpan z krwi i kości - Alvaro Figuero. Podczas koncertu usłyszymy dźwięki klasycznych instrumentów takich jak fortepian i skrzypce, a także tych nieco bardziej egzotycznych, czyli ukulele, cuatro i cajon.

Na scenie poza gościem specjalnym zobaczymy artystów grupy Muzyka Łączy, Evę Piłat oraz Annę Martyniuk-Tofiluk.

Koncert rodzinny "W poszukiwaniu świątecznego światła" odbędzie się już w najbliższą niedzielę (17 grudnia) o godzinie 15:00 na scenie białostockiego Nie Teatru.

Koncert rodzinny skierowany jest do rodzin z dziećmi w wieku 0-9 lat, a dzieci w wieku 0-1 nie potrzebują biletu.

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziesz TUTAJ

Zofia Kondraciuk
24@bialystokonline.pl

1541 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39