Rolety dzień/noc: ochrona przed światłem i ciekawa dekoracja wnętrza - Diadom Białystok

dodane dnia: 2015-12-17 przez: DIADOM Diana Kowalczuk
Termin promocji: 2015-12-17 - 2025-12-17
Niektórzy nie wyobrażają sobie dekoracji wnętrza bez firanek, inni wręcz przeciwnie - aranżując nowoczesne pokoje ochoczo z nich rezygnują.
Rolety dzień/noc doskonale sprawdzą się w obu sytuacjach: będą współgrać z tradycyjnymi zasłonami, a także godnie je zastąpią.

Proponowana przez firmę Diadom oferta obejmuje modele, za pomocą których można wpływać na ilość światła, dostającego się do wnętrza. Zapoznasz się z nią na https://diadom.pl/rolety-i-zaluzje/rolety/dzien-i-noc/

Rolety wewnętrzne typu dzień/noc mają za zadanie właściwe regulować ilość światła wpadającego z zewnątrz do domu. Wpływ na to ma ustawienie względem siebie dwóch warstw materiałów – nieprzezroczystego i delikatnej siatki przepuszczającej światło.

dana stylizacja wnętrza z roletami typu dzień/noc

Dzięki roletom dzień/noc wnętrze domu czy biura zacznie żyć nowym życiem. W nowoczesnym salonie Klient może zapewnić sobie ochronę przed nadmiernym światłem słonecznym, a w przytulnej, klasycznej sypialni ma szansę odciąć się od światła pochodzącego z latarni ulicznych.

Rolety tego typu to rozwiązania, które podczas montażu nie wymagają wiercenia otworów w ścianie czy w profilu okna – instaluje się je bezpośrednio w ramie okiennej. Po drugie użytkownik śmiało może uchylić okno, bez obawy, że roleta nie utrzyma się przy szybie. Dodatkowe atuty, na które warto zwrócić uwagę, to funkcjonalny mechanizm samohamujący.

Proponujemy różnorodne rolety dzień/noc – u nas każdy z Państwa znajdzie coś dla siebie. Nie brakuje modeli, które pasować będą do wnętrza wytwornego, eleganckiego. Z drugiej strony nabyć można egzemplarze uniwersalne, idealnie pasujące do wnętrza tradycyjnego oraz charakteryzujące się wzornictwem, które wpisze się w aranżację pokoju dziecięcego.

Jeśli zajdzie taka potrzeba – doradzimy wybór odpowiednich rolet, które później nasi pracownicy zamontują w Państwa domach na terenie Białegostoku i okolic.

1355 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39