Rozkwitnij na wiosnę. 800 Podlasianek spotkało się w operze [ZDJĘCIA]

2024.03.06 16:09
Forum Kobiet Podlasia zorganizowały kolejną edycję wydarzenia "Rozkwitnij na wiosnę!". Wzięło w niej udział 800 pań z naszego regionu.
Rozkwitnij na wiosnę. 800 Podlasianek spotkało się w operze [ZDJĘCIA]
Fot: Maciej Nowosadko, Tomasz Hodun

We wtorek (5 marca) w Operze i Filharmonii Podlaskiej rządziły kobiety. Podlasianki spotkały się aby dyskutować, inspirować i naładować się pozytywną energią.

Zorganizowane przez Forum Kobiet Podlasie wydarzenie odbyło się pod hasłem "Rozkwitnij na wiosnę". To inicjatywa skierowana do pań w różnym wieku. Były inspirujące prelekcje, ciekawe dyskusje, a także konsultacje ze specjalistami.

- To wydarzenie, na którym ładujemy energię, inspirujemy się i poszerzamy wiedzę na różne tematy, związane między innymi ze zdrowiem, samopoczuciem oraz zabezpieczeniem finansowym. Był to wartościowy wieczór pod kątem merytorycznym, a także okazja do integracji i poznania nowych koleżanek - czytamy w mediach społecznościowych Podlaskiego Stowarzyszenia Właścicielek Firm, które jest współorganizatorem inicjatywy.

Zwieńczeniem tego wieczoru był koncert YUOS, czyli Juliany Olańskiej. Ona też jest białostoczanką! Swoim głosem i energią zachwyciła publiczność podczas XIII edycji programu The Voice of Poland. Zgromadzone panie ruszyły do tańca.

Frekwencja dopisała!

W wydarzeniu wzięło udział aż 800 pań z naszego regionu. Jak zaznaczył w swoich mediach społecznościowych Prezydent Miasta Białegostoku - Tadeusz Truskolaski, który również wziął udział w całym przedsięwzięciu: "Białostockie i podlaskie panie pokazały swoją moc".

Zofia Kondraciuk
24@bialystokonline.pl

869 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39