Rozpoczyna się nowy projekt kabaretowy. Możesz wygrać zaproszenia [KONKURS]

2016.02.18 13:08
Żbik to grupa kilku młodych ludzi zajmujących się improwizacją komediową. Rusza z nowym projektem, w którym zaprasza gości z kraju.
Rozpoczyna się nowy projekt kabaretowy. Możesz wygrać zaproszenia [KONKURS]
Fot: materiały artystów
Grupa Żbik

Grupa Żbik na poczekaniu, wspomagana pomysłami i sugestiami widzów, tworzy zupełnie spontaniczne i niepowtarzalne scenki. Wszystko jest wymyślone na bieżąco i całkowicie zaimprowizowane. Całość jest zachowana w granicach bardzo szeroko pojętej przyzwoitości.

Żbik rozpoczyna nowy projekt - będzie cyklicznie zapraszać gości z kraju, aby mogli poimprowizować i pozarażać swoją spontanicznością widownię w Białymstoku.

Na pierwszy ogień idzie prawdziwy weteran i autorytet improwizacji - Artur Jóskowiak z Wrocławskiej grupy Improkracja. To aktor, improwizator, nauczyciel, trener umiejętności miękkich, komik, konferansjer, absolwent filologii polskiej na Uniwersytecie Wrocławskim, założyciel Teatru Improwizacji Improkracja oraz Kabaretu Nic Nie Szkodzi. Współtwórca Akademii Improwizacji oraz duetu improwizowanego Dwaj Panowie. Poza tym także laureat największych festiwali komediowych w kraju.

Impreza w sobotę (20 lutego) o godz. 18.00 w Batyskafie. Patronujemy wydarzeniu.

Wygraj bilety: Konkurs

Szczegóły: Żbik z gościem - Artur Jóskowiak

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

872 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39