Rusza rekrutacja na Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy

2010.01.18 00:00
Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy rozpoczyna nabór na kolejny semestr zajęć, który ruszy już w marcu. Od dziś można zapisywać dzieci na zajęcia.

Program edukacji ekonomicznej skierowany do uczniów klas piątych i szóstych szkół podstawowych. Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy (EUD) to program edukacji ekonomicznej skierowany do uczniów klas piątych i szóstych szkół podstawowych. Zajęcia są bezpłatne i cieszą się ogromną popularnością.

- Dzieci mają wielką potrzebę edukowania się w zakresie podstaw ekonomii i zarządzania finansami. Od rodziców naszych studentów wiemy, że każdy wykład jest dla nich dużym wydarzeniem, na które z niecierpliwością czekają. Niezmiernie sympatyczne są dla nas narzekania małych żaków, że zajęć jest za mało i że spotkania są za krótkie - opowiada Marcin Dąbrowski, dyrektor Fundacji Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych.
 
Semestr zajęć to sześć spotkań, które są połączeniem wykładu, dyskusji i prac warsztatowych. Każdy mały student ma indeks, do którego zbiera stempelki potwierdzające obecność. Na ich podstawie otrzyma dyplom ukończenia EUD. Więcej: Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy.

MAG

1506 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39