Rusza remont Pływalni Sportowej BOSiR

2013.07.30 00:00
Od 1 sierpnia Pływalnia Sportowa przy ul. Włókienniczej 1 będzie niedostępna dla klientów w związku z pracami poprawiającymi jej standardy.
Rusza remont Pływalni Sportowej BOSiR
Fot: BOSiR Białystok

Przebudowane zostaną szafki w przebieralni męskiej, dzięki czemu powstanie dodatkowych 48 schowków. Poprawi się estetyka szatni suchej, która przejdzie remont. Walory wodne poprawi wymiana złóż w filtrach basenu sportowego i brodzika.

Również do września potrwa przerwa techniczna na Pływalni Kameralnej przy ul. Mazowieckiej 39c, gdzie trwają prace nad powiększeniem strefy wypoczynku. Powstaje wanna z hydromasażem, bicze i masaże wodne. Odremontowany zostanie korytarz i wymieniona będzie instalacja elektryczna.

Od pierwszego sierpnia BOSiR udostępni Pływalnię Rodzinną przy ul. Stromej 1a, która także została odświeżona m.in. w szatniach. Klienci zastaną nową glazurę wieży zjeżdżalni. Konserwację przeszły też urządzenia uzdatniania wody.

Pływalnia otwarta będzie w godzinach 6:00-22:00, zgodnie z grafikiem obiektu, który znajduje się na stronie www.bosir.bialystok.pl.

Cezary Maksimczuk
cezary.m@bialystokonline.pl

1596 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39