Ruszają bezpłatne treningi samoobrony

2023.09.28 18:39
Muzeum Wojska w Białymstoku i WCR Białystok zorganizują cykl warsztatów z samoobrony skierowany zarówno do kobiet, jak i do mężczyzn. Pierwsze zajęcia zaplanowane są na najbliższą niedzielę (1.10).
Ruszają bezpłatne treningi samoobrony
Fot: Muzeum Wojska w Białymstoku

Samoobrona to ogół działań mających na celu obronę przed fizycznym atakiem napastnika. Umiejętność zadbania w stanie takiego zagrożenia o własne bezpieczeństwo to coś, co w życiu codziennym przydaje się na szczęście dosyć rzadko, ale gdy już faktycznie się przyda, może ocalić nasze zdrowie, a nawet życie, dlatego podstawowe zasady samoobrony zawsze warto znać.

Jeżeli ktoś jednak nie czuje się w omawiany temacie mocny, to teraz nadarza się doskonała okazja, by braki te nadrobić, gdyż Muzeum Wojska w Białymstoku i WCR Białystok organizują cykl zajęć, na których trenowana będzie właśnie samoobrona.

Warsztaty to seria 9 spotkań, w trakcie których pod okiem wojskowego instruktora uczestnicy zajęć poznają podstawy skutecznej samoobrony w prosty i skuteczny sposób. Co ważne, treningi są całkowicie bezpłatne.

Organizatorzy zaznaczają, że warsztaty prowadzone będą w małych grupach (do 10 osób), a liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy przyjmuje Muzeum Wojska w Białymstoku (nr tel. 85 7416449).

Pierwsze zajęcia dojdą do skutku już w najbliższą niedzielę. Najpierw, w godz. 10.00-12.00, umiejętność samoobrony ćwiczyć będą kobiety, a następnie, w godz. 13.00-15.00, mężczyźni.

W przerwie między warsztatami planowane jest otwarte spotkanie ze złotym medalistą olimpijskim i żołnierzem Wojska Polskiego - Wojciechem Nowickim.

Portal BiałystokOnline jest patronem medialnym treningów samoobrony.

Więcej informacji: Trening samoobrony

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl
1378 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39