Ruszyła Giełda Praktyk i Staży. To szansa, by poznać podlaskich pracodawców

2024.03.04 13:48
W poniedziałek (4 marca) rozpoczęła się Giełda Praktyk i Staży Politechniki Białostockiej. Wydarzenie potrwa do końca tygodnia. Codziennie na innym wydziale będą pojawiać się pracodawcy, którymi studenci będą mogli porozmawiać o zatrudnieniu, stażu, czy praktykach.
Ruszyła Giełda Praktyk i Staży. To szansa, by poznać podlaskich pracodawców
Fot: MW

Od poniedziałku do piątku na największej uczelni technicznej w regionie będzie trwała Giełda Praktyk i Staży. Jest to cykliczny projekt Biura Karier i Współpracy z Absolwentami Politechniki Białostockiej, który ma na celu "połączenie pracodawców oferujących zatrudnienie z młodymi inżynierami".

– Nasza Giełda Praktyk i Staży ma specyficzną formułę. Chcemy tutaj maksymalnie ułatwić firmom dotarcie ze swoją ofertą do swojej grupy docelowej. I tak dla przykładu firmy z branży elektrycznej będą prezentować się na Wydziale Elektrycznym, natomiast przedsiębiorstwa, które oferują pracę przyszłym drogowcom, czy inżynierom budownictwa będzie można spotkać na Wydziale Budownictwa i Nauk o Środowisku. Przez cały dzień studenci będą mieli okazję przyjrzeć się ofertom firm, porozmawiać z przedstawicielami, może nawet zostawić swoje CV na stoisku. Naszym celem jest ułatwienie pierwszego kontaktu i rozmowy z potencjalnym pracodawcą – mówi Mateusz Adaszczyk, kierownik Biura Karier i Współpracy z Absolwentami Politechniki Białostockiej.

W tym tygodniu każdego dnia na innym wydziale, będą przygotowane stoiska pracodawców, którzy oferują studentom zatrudnienie, praktyki lub staże. Chętni będą mogli dowiedzieć się więcej o danym pracodawcy i złożyć swoje zgłoszenia.

PROGRAM GIEŁDY PRAKTYK I STAŻY 2024

4.03.2024 godz. 09:00 – 13:00
Wydział Budownictwa i Nauk o Środowisku (w tym branża architektoniczna), ul. Wiejska 45E

Wystawcy: BUDIMEX S.A., STRABAG SP. Z O.O., ARCHITEKCI I BUDOWNICTWO SP. Z O.O., VERSAMED SP. Z O.O., INOTIS Centrum Likwidacji Szkód sp. z o.o., KOLIN POLSKA SP. Z O.O., DANWOOD S.A., UNIMEX PARYSKA SP. J., UNIBEP S.A., PORR S.A., KAN SP. Z O.O.

5.03.2024 godz. 09:00 – 13:00
Wydział Informatyki, ul. Wiejska 45A

Wystawcy: TRANSITION TECHNOLOGIES SOFTWARE SP. Z O.O., TIDE SOFTWARE SP. Z O.O., Urząd Statystyczny W Białymstoku, ALTKOM SOFTWARE CONSULTING, PLUM SP. Z O.O., BEE2CODE SP. Z O.O., TRANSITION TECHNOLOGIES PSC, SEMPAI, GOELETT SP. Z O.O., AC S.A., ADAMPOL S.A., AVENTUS GROUP SP. Z O.O., Zakład Usług Informatycznych NOVUM sp. z o.o., DS360 SP. Z O.O.

6.03.2024 godz. 09:00 – 13:00
Wydział Elektryczny, ul. Wiejska 45D

Wystawcy: AC S.A., Automatyka-Pomiary-Sterowanie S.A., Bison S.A., British-American Tobacco Polska S.A., Brintonns Agnella Sp z o.o., Coral W. Perkowski J. Perkowski Sp. K., Elem Sp z o.o., Elmont Sp. z o.o., Energy Nortle Sp z o.o., Grupa Eltron Sp z o.o., Nibe-Biawar Sp. z o.o., Oerlemans Foods Siemiatycze Sp. z o.o., Plum Sp. z o.o., Polser Sp. z o.o., P&Q Sp. z o.o., SaMASZ Sp. z o.o., Signify Poland Sp. z o.o. Oddział w Kętrzynie, VERSAMED Sp. z o.o.

7.03.2024 godz. 09:00 – 13:00
Wydział Mechaniczny, ul. Wiejska 45C

Wystawcy: ART.-MOTOR Leszczyńscy Rutkowscy Sp J. Aventus Group Sp z o.o. BERGERAT MONNOYEUR Sp. z o.o., BISON S.A., British-American Tobacco Polska S.A., Brintons Agnella Sp. z o.o., ChM Sp. z o.o., Energy Nortle Sp z o.o., Kan Sp. z o.o., KOTNIZ Sp. z o.o. Sp. K., MEDGAL Sp. z o.o., Nibe-Biawar Sp. z o.o., Oerlemans Foods Siemiatycze Sp. z o.o., POLSER Sp. z o.o., Samasz Sp. z o.o., Signify Poland Sp. z o.o. Oddział w Kętrzynie, SMP Poland Sp. z o.o., WESTROCK

8.03.2024 godz. 09:00 – 13:00
Wydział Inżynierii Zarządzania, ul. Ojca Tarasiuka 2, Kleosin

Wystawcy: British-American Tobacco Polska S.A., Brintons Agnella Sp. z o.o., ChM Sp. z o.o., Oerlemans Foods Siemiatycze Sp. z o.o., Personnel International BPO Sp. z o.o., Procter& Gamble Polska Sp. z o.o., SEMPAI, SMP Poland Sp. z o.o., WESTROCK, EURES, Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej.

Redakcja
24@bialystokonline.pl

1194 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39