Ruszyła majowa rekrutacja do AIESEC

2012.05.04 00:00
I Ty możesz zostać członkiem największej organizacji studenckiej na świecie. Czujesz, że nauka na uczelni to dla Ciebie za mało? Szukasz pomysłu na wartościowe spędzenie czasu? Nie zwlekaj i złóż aplikację na działalność lokalną do 21 maja!
Ruszyła majowa rekrutacja do AIESEC
Fot: materiały organizatora

AIESEC jest największą organizacją studencką zrzeszającą 60 000 członków w 110 krajach świata. Wspiera studentów w odkrywaniu i rozwoju umiejętności w obszarach takich jak marketing, sprzedaż, budżetowanie, planowanie czy też zarządzanie grupą ludzi.

Uczestnictwo w licznych wydarzeniach, konferencjach oraz szkoleniach pozwoli Tobie rozwinąć swoje zdolności przywódcze, umiejętność pracy zespołowej oraz inne umiejętności miękkie. Poprzez udział w projektach studenci doskonalą swoje umiejętności pracy w zespole oraz nabywają praktycznego doświadczenia w obszarze swoich zainteresowań.

W AIESEC masz również możliwość poznania ludzi z całego świata, ich kulturę, tradycję. Liczne spotkania i konferencje na szczeblu lokalnym, krajowym czy też międzynarodowym pozwalają się zintegrować i nawiązać kontakty na długie lata.

Więcej informacji na temat AIESEC, rekrutacji oraz projektów, w których możesz wziąć udział znajdziesz na stronie: http://www.bialystok.aiesec.pl

MAG

1136 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39