Są jeszcze wolne miejsca na czterech kierunkach Politechniki

2014.09.10 00:00
Ponieważ nie wszyscy zakwalifikowani w lipcu kandydaci złożyli komplet dokumentów i potwierdzili chęć podjęcia studiów, na niektórych kierunkach Politechniki Białostockiej są jeszcze wolne miejsca.
Są jeszcze wolne miejsca na czterech kierunkach Politechniki
Fot: MC

Politechnika Białostocka może jeszcze rekrutować kandydatów na studia stacjonarne pierwszego stopnia na kierunki: ekoiżynieria (23 wolne miejsca), elektrotechnika (17 miejsc), informatyka (22 miejsca) oraz mechanika i budowa maszyn (5 miejsc).

Zainteresowani powinni do 17 września złożyć podanie o przyjęcie na studia w ramach puli wolnych miejsc. Takie pismo trzeba dostarczyć do Wydziałowej Komisji Rekrutacyjnej: w przypadku ekoinżynierii - na Wydziale Budownictwa i Inżynierii Środowiska, elektrotechniki – na Wydziale Elektrycznym, informatyki – na Wydziale Informatyki, a mechaniki i budowy maszyn – na Wydziale Mechanicznym.

- Zgodnie z harmonogramem rekrutacji, listy kandydatów przyjętych na studia ogłoszone zostaną 19 września - poinformowała Dorota Sawicka, rzecznik prasowy Politechniki Białostockiej.

Marta Abramczyk
marta.a@bialystokonline.pl

1786 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39