Sauna Dojlidy uległa awarii. Wszystko przez siarczysty mróz

2024.01.09 09:33
Otwarta w grudniu Sauna Dojlidy nie działa. Ujemne temperatury sięgające -18°C sprawiły, że nowa atrakcja ulokowana przy plaży miejskiej uległa awarii.
Sauna Dojlidy uległa awarii. Wszystko przez siarczysty mróz
Fot: BOSiR

Nie tak dawno Białostocki Ośrodek Sportu i Rekreacji chwalił się, że Sauna Dojlidy cieszy się ogromnym zainteresowaniem, co oczywiście potwierdzały też liczby. Od 6 grudnia do końca 2023 r. z tej formy relaksu skorzystało bowiem ponad 2 tys. osób.

Ponieważ białostoczanie polubili nową atrakcję Ośrodka Sportów Wodnych Dojlidy, władze BOSiR-u postanowiły wydłużyć godziny jej pracy, a dodatkowo poinformowano, że sauna będzie czynna także we wtorki, dzięki czemu miała być ona otwarta przez sześć dni w tygodniu. Niestety na razie opisywany obiekt w ogóle nie będzie czynny, a wszystko przez atak zimy i ujemne temperatury.

- Zimowe mrozy niestety nie przysłużyły się Saunie Dojlidy. Doszło do awarii, która sprawia, że sauna jest nieczynna do odwołania. Przepraszamy za wszelkie niedogodności, jednakże na tę awarię nie mieliśmy wpływu - informuje Białostocki Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

1043 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39