POLECAMY
Białostoccy policjanci zabezpieczyli blisko 70 gramów ekstazy. W związku ze sprawą zostały zatrzymane dwie osoby podejrzane o posiadanie narkotyków.
W sobotę (7.09) w nocy policjanci z Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku na ul. Ciołkowskiego zatrzymali do kontroli drogowej toyotę. - Jak się okazało kierowca i pasażer siedzący z tyłu posiadali w sumie 196 tabletek o łącznej wadze blisko 70 gramów. Dodatkowo jeden z nich posiadał ponad 6 gramów suszu. Wstępne badanie narkotesterem pierwszego zabezpieczonego środka wykazało, że jest to ekstazy, z kolei drugiego marihuana - podaje Komenda Miejska Policji w Białymstoku. Jak ustalili mundurowi, narkotyki schowane były m.in w pudełkach od zapałek. Zatrzymani 20-latkowie to mieszkańcy Białegostoku i Sokółki. Obaj usłyszeli już zarzuty, a teraz ich dalszym losem zajmie się sąd.
Paulina Górska
24@bialystokonline.pl
Sport 10:00
Aktualności 07:40
Aktualności 2026.06.27 15:23
Nauka 2026.06.27 10:00
Sport 2026.06.27 09:00
Aktualności 2026.06.26 19:10
Kryminalne 2026.06.26 17:30
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji