1105 osób online

Ściąga kibica. Gra Ekstraklasa, I i II liga, a także CLJ. Wyniki weekendowych spotkań

2017.11.24 09:59, Aktualizacja: 2017.11.27 21:51
Piłkarze z niższych klas rozgrywkowych powoli kończą już tegoroczne zmagania. Przed tygodniem odbyła się ostatnia przed zimą kolejka w III lidze, a w najbliższy weekend bój w rundzie jesiennej zakończą zawodnicy z I i II ligi, a także CLJ.
Ściąga kibica. Gra Ekstraklasa, I i II liga, a także CLJ. Wyniki weekendowych spotkań
Fot: Michał Kardasz

Lotto Ekstraklasa – 17. kolejka









Piątek (24.11)


Cracovia – Lechia Gdańsk 2:1 (0:0)
Bramki: Krzysztof Piątek 71, 90+5k - Michał Helik 64sam.

Górnik Zabrze – Jagiellonia Białystok 3:1 (1:1)
Bramki: Igor Angulo 41, 84, Piotr Wlazło 81sam. - Taras Romanczuk 4

Sobota (25.11)

Pogoń Szczecin – Piast Gliwice 2:2 (1:1)
Bramki: Adam Frączczak 18, Spas Delew 65 - Joel Valencia 3, Martin Bukata 82

Arka Gdynia – Sandecja Nowy Sącz 5:0 (4:0)
Bramki: Rubén Jurado 5, Mateusz Szwoch 13k, 43k, Siergiej Kriwiec 15, Adam Marciniak 47

Korona Kielce – Legia Warszawa 3:2 (2:1)
Bramki: Elia Soriano 39, Ken Kallaste 42, Jacek Kiełb 78 - Jarosław Niezgoda 2, Kasper Hamalainen 52

Niedziela (26.11)

Lech Poznań – Wisła Płock 2:1 (2:1)
Bramki: Maciej Makuszewski 13, Christian Gytkjer 45 - Semir Stilić 36

Śląsk Wrocław – Zagłębie Lubin 1:0 (0:0)
Bramka: Piotr Celeban 90+5

Poniedziałek (27.11)

Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Wisła Kraków 3:3 (1:2)
Bramki: Łukasz Piątek 14k, Szymon Pawłowski 60, Vlastimir Jovanović 88 - Jesus Imaz 10, Kamil Wojtkowski 22, Carlitos 66

Tabela po 17 kolejkach

1. Górnik Zabrze 17 32 9 5 3 36:24
2. Legia Warszawa 17 31 10 1 6 22:17

3. Korona Kielce 17 29 8 5 4 28:17
4. Lech Poznań 17 28 7 7 3 26:15
5. Wisła Kraków 17 28 8 4 5 23:19
6. Jagiellonia Białystok 17 27 7 6 4 22:22
7. Arka Gdynia 17 25 6 7 4 22:17
8. Zagłębie Lubin 17 24 6 6 5 22:18
9. Śląsk Wrocław 17 23 6 5 6 21:24
10. Lechia Gdańsk 17 20 5 5 7 23:26
11. Wisła Płock 17 20 6 2 9 19:25
12. Cracovia 17 18 4 6 7 21:25
13. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 17 18 4 6 7 18:22
14. Sandecja Nowy Sącz 17 18 4 6 7 14:23
15. Piast Gliwice 17 17 4 5 8 19:27
16. Pogoń Szczecin 17 10 2 4 11 14:29



Nice I Liga – 19. kolejka







Piątek (24.11)


Stomil Olsztyn – Chojniczanka Chojnice 0:1 (0:1)
Bramka: Emil Drozdowicz 6

Zagłębie Sosnowiec – Górnik Łęczna 2:2 (1:1)
Bramki: Szymon Lewicki 45k, Rafał Kosznik 71sam. - Arkadiusz Kasperkiewicz 4, Rafał Kosznik 67

Sobota (25.11)

Odra Opole – Pogoń Siedlce 1:1 (0:1)
Bramki: Damian Świerblewski 58sam. - Adrian Paluchowski 24

GKS Katowice – Miedź Legnica 1:0 (0:0)
Bramka: Wojciech Kędziora 63

Stal Mielec – GKS Tychy 3:0 (1:0)
Bramki: Mateusz Cholewiak 12, Dejan Dermanović 49, Maksymilian Banaszewski 78

Bytovia Bytów – Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:1 (0:0)
Bramki: Orlande Kpassa 87 - Valerijs Sabala 61

Niedziela (26.11)

Raków Częstochowa – Puszcza Niepołomice 3:1 (1:0)
Bramki: Hubert Tomalski 22, Jose Embalo 65, Adam Czerkas 90 - Michał Czarny 86

Chrobry Głogów – Ruch Chorzów 1:0 (0:0)
Bramka: Mateusz Machaj 90

Wigry Suwałki – Olimpia Grudziądz 1:0 (0:0)
Bramka: Rafał Remisz 60

Tabela po 19 kolejkach

1. Chojniczanka Chojnice 19 35 10 5 4 28:13
2. Odra Opole 19 34 10 4 5 26:20

3. Raków Częstochowa 19 32 9 5 5 34:23
4. Miedź Legnica 19 31 8 7 4 24:18
5. Stal Mielec 19 31 9 4 6 28:23
6. Chrobry Głogów 19 30 8 6 5 22:19
7. GKS Katowice 19 28 8 4 7 27:24
8. Zagłębie Sosnowiec 19 27 7 6 6 27:22
9. Puszcza Niepołomice 19 26 7 5 7 26:25
10. Wigry Suwałki 18 26 7 5 6 22:21
11. Bytovia Bytów 19 24 6 6 7 22:22
12. Podbeskidzie Bielsko-Biała 19 24 6 6 7 23:27
13. Pogoń Siedlce 19 24 6 6 7 24:30
14. GKS Tychy 19 20 5 5 9 19:30
15. Stomil Olsztyn 18 19 6 1 11 22:32
16. Olimpia Grudziądz 19 18 5 3 11 11:20
17. Górnik Łęczna 19 18 4 6 9 16:28
18. Ruch Chorzów 19 15 6 2 11 24:28


Ruch Chorzów: - 5 punktów za zaległości finansowe.


II Liga – 19. kolejka



Sobota (25.11)


Garbarnia Kraków – GKS Bełchatów 1:1 (1:1)
Bramki: Krzysztof Kalemba 45k - Robert Chwastek 24

GKS 1962 Jastrzębie – Gryf Wejherowo 3:0 (2:0)
Bramki: Daniel Szczepan 4, 28, 85

Stal Stalowa Wola – Błękitni Stargard 0:2 (0:2)
Bramki: Filip Karmański 31, Maciej Więcek 32

Warta Poznań – Legionovia Legionowo 2:0 (0:0)
Bramki: Adrian Cierpka 63, Karol Żmijewski 70

Wisła Puławy – Rozwój Katowice 1:0 (1:0)
Bramka: Jakub Smektała 25k

Niedziela (26.11)

Znicz Pruszków – MKS Kluczbork 1:1 (1:0)
Bramki: Patryk Kubicki 37 - Damian Warchoł 70

Gwardia Koszalin – ŁKS Łódź 0:1 (0:0)
Bramka: Jewhen Radionow 75

Radomiak Radom – Siarka Tarnobrzeg 1:2 (0:2)
Bramki: Leandro 89 - Dawid Kubowicz 19, Kamil Radulj 32

Olimpia Elbląg – ROW 1964 Rybnik 6:3 (2:0)
Bramki: Michał Kiełtyka 30, Anton Kołosow 35, Damian Szuprytowski 72, 88, Rafał Lisiecki 76, 90 - Mariusz Muszalik 50k, Sebastian Musiolik 52, Przemysław Brychlik 64

Tabela po 19 kolejkach

1. GKS 1962 Jastrzębie 19 43 13 4 2 34:11
2. ŁKS Łódź 19 38 10 8 1 21:11
3. Warta Poznań 19 36 11 3 5 26:12

4. Radomiak Radom 19 34 9 7 3 28:18
5. Olimpia Elbląg 19 32 9 5 5 29:22
6. Siarka Tarnobrzeg 19 32 10 2 7 30:25
7. Znicz Pruszków 19 26 7 5 7 23:26
8. GKS Bełchatów 19 26 7 5 7 30:27
9. Błękitni Stargard 19 24 6 6 7 20:19
10. Garbarnia Kraków 19 24 6 6 7 22:21
11. Wisła Puławy 19 23 5 8 6 21:21
12. ROW 1964 Rybnik 19 22 5 7 7 29:33
13. Stal Stalowa Wola 19 22 5 7 7 18:22
14. Legionovia Legionowo 19 18 5 3 11 18:26
15. Rozwój Katowice 19 17 4 5 10 16:28
16. MKS Kluczbork 19 16 2 10 7 14:27
17. Gwardia Koszalin 19 15 3 6 10 15:33
18. Gryf Wejherowo 19 13 2 7 10 18:30



III liga gr. I – mecz zaległy

Sobota (25.11)


Pelikan Łowicz – MKS Ełk - odwołany (przełożony na wiosnę) z powodu choroby piłkarzy gości.

Tabela po 17 kolejkach

1. Sokół Aleksandrów Łódzki 17 37 11 4 2 32:14
2. Widzew Łódź 17 35 10 5 2 32:13
3. Lechia Tomaszów Mazowiecki 17 33 10 3 4 30:20
4. Huragan Morąg 17 30 9 3 5 26:17
5. Ursus Warszawa 17 28 8 4 5 20:20
6. Victoria Sulejówek 17 28 8 4 5 36:30
7. Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 17 28 8 4 5 29:28
8. Legia II Warszawa 17 27 8 3 6 30:18
9. Polonia Warszawa 17 27 6 9 2 24:13
10. Olimpia Zambrów 17 24 8 0 9 22:25
11. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 17 22 6 4 7 30:32
12. Pelikan Łowicz 16 21 7 0 9 34:30
13. Sokół Ostróda 17 19 5 4 8 19:23
14. MKS Ełk 16 18 5 3 8 12:17
15. ŁKS 1926 Łomża 17 18 5 3 9 15:23
16. Warta Sieradz 17 15 4 3 10 23:32
17. Tur Bielsk Podlaski 17 9 2 3 12 7:46
18. GKS Wikielec 17 6 1 3 13 15:35


Centralna Liga Juniorów gr. wschodnia – 17. kolejka


Sobota (25.11)


Korona Kielce – Znicz Pruszków 1:0 (0:0)
Bramka: Wiktor Długosz 60

Wisła Płock – Motor Lublin 0:1 (0:1)
Bramki: Wiktor Kłos 17

UKS SMS Łódź – ŁKS Łódź 6:0 (2:0)
Bramki: Patryk Makuch 10k, 26, Kacper Dziuba 64, Kamil Matofij 81, Aboubacar Condé 85, Kacper Figurski 88

Wisła Kraków – MKS Polonia Warszawa 2:1 (0:1)
Bramki: Franciszek Wróblewski 79k, 86k - Arkadiusz Zajączkowski 44

MOSP Białystok – Resovia 0:4 (0:2)
Bramki: Jakub Kądziołka 15, 69, 90, Aleksander Drobot 41

Legia Warszawa – Cracovia 0:0 (0:0)

Niedziela (26.11)

Stomil Olsztyn – Progres Kraków 3:0 (2:0)
Bramki: Mateusz Mętlicki 9k, Grzegorz Jatkiewicz 45, Paweł Grzybowski 60

Stal Rzeszów – Jagiellonia Białystok 2:5 (1:1)
Bramki: Dawid Szagała 11k, 53 - Nikołajuk 42, 86, Nawrocki 66, Bida 83, 89

Tabela po 17 kolejkach

1. Legia Warszawa 17 39 11 6 0 41:12
2. Jagiellonia Białystok 17 36 11 3 3 38:19
3. Korona Kielce 17 34 11 1 5 36:29
4. Progres Kraków 17 33 10 3 4 34:17
5. Cracovia 16 29 7 8 1 31:14
6. Wisła Kraków 16 29 9 2 5 20:12
7. UKS SMS Łódź 17 28 9 1 7 33:21
8. Motor Lublin 17 28 8 4 5 27:16
9. Resovia 17 25 8 1 8 24:34
10. MKS Polonia Warszawa 17 21 5 6 6 29:25
11. Znicz Pruszków 17 19 5 4 8 25:20
12. Stomil Olsztyn 17 16 4 4 9 16:28
13. ŁKS Łódź 17 12 3 3 11 18:40

14. MOSP Białystok 17 11 3 2 12 12:45
15. Stal Rzeszów 17 10 2 4 11 13:39
16. Wisła Płock 17 6 0 6 11 9:35




Legenda:
Kolor zielony - lokata premiującą grą w eliminacjach Ligi Mistrzów lub awans do wyższej klasy rozgrywkowej.
Kolor pomarańczowy - lokata premiująca grą w eliminacjach Ligi Europy.
Kolor niebieski - lokata oznaczająca grę w barażach.
Kolor czerwony - lokata oznaczająca spadek do niższej klasy rozgrywkowej.
Kolor brązowy - lokata premiowana awansem do półfinału CLJ.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2022 CMG, Białystok
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39
zamknij X
TA STRONA UŻYWA COOKIES. Dowiedz się więcej o celu ich używania i polityce cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.