782 osób online

Ściąga kibica. Gra Ekstraklasa, I, II i III liga, a także CLJ. Wyniki weekendowych spotkań

2017.09.29 09:48, Aktualizacja: 2017.10.02 09:42
Za nami kolejny piłkarski weekend. Oto wyniki spotkań w czterech najwyższych klasach rozgrywkowych, a także w Centralnej Lidze Juniorów.
Ściąga kibica. Gra Ekstraklasa, I, II i III liga, a także CLJ. Wyniki weekendowych spotkań
Fot: pixabay.com

Lotto Ekstraklasa – 11. kolejka



Piątek (29.09)


Sandecja Nowy Sącz – Śląsk Wrocław 1:1 (1:1)
Bramki: Aleksandyr Kolew 44 - Marcin Robak 32

Arka Gdynia – Cracovia 1:1 (0:0)
Bramki: Adam Marciniak 62 - Michał Helik 69

Sobota (30.09)

Lechia Gdańsk – Zagłębie Lubin 1:0 (0:0)
Bramka: Flavio Paixao 60

Pogoń Szczecin – Korona Kielce 0:0 (0:0)

Wisła Kraków – Jagiellonia Białystok 0:0 (0:0)

Niedziela (1.10)

Górnik Zabrze – Piast Gliwice 1:0 (0:0)
Bramka: Igor Angulo 82k

Wisła Płock – Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1:0 (0:0)
Bramka: Nico Varela 57

Lech Poznań – Legia Warszawa 3:0 (2:0)
Bramki: Maciej Gajos 12, Łukasz Trałka 38, Maciej Makuszewski 65

Tabela po 11 kolejkach

1. Górnik Zabrze 11 22 6 4 1 23:14
2. Lech Poznań 11 21 6 3 2 18:6
3. Zagłębie Lubin 11 19 5 4 2 15:8

4. Jagiellonia Białystok 11 19 5 4 2 14:12
5. Śląsk Wrocław 11 17 4 5 2 15:13
6. Wisła Kraków 11 17 5 2 4 13:14
7. Wisła Płock 11 17 5 2 4 12:13
8. Legia Warszawa 11 16 5 1 5 12:13
9. Korona Kielce 11 15 4 3 4 12:12
10. Sandecja Nowy Sącz 11 15 4 3 4 10:10
11. Arka Gdynia 11 15 3 6 2 10:11
12. Lechia Gdańsk 11 13 3 4 4 15:15
13. Pogoń Szczecin 11 9 2 3 6 9:14
14. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 11 8 2 2 7 8:14
15. Piast Gliwice 11 8 2 2 7 9:18
16. Cracovia 11 7 1 4 6 12:20



Nice I Liga – 11. kolejka



Piątek (29.09)


Ruch Chorzów – Miedź Legnica 1:0 (0:0)
Bramka: Maciej Urbańczyk 54k

Sobota (30.09)

Stomil Olsztyn – Raków Częstochowa 1:3 (1:2)
Bramki: Grzegorz Lech 44k - Karol Mondek 4, Krystian Wójcik 16, Adam Czerkas 77

Chrobry Głogów – Odra Opole 2:0 (1:0)
Bramki: Mateusz Machaj 42k, Damian Kowalczyk 90

Stal Mielec – Zagłębie Sosnowiec 1:1 (0:1)
Bramki: Maksymilian Banaszewski 83 - Arkadiusz Jędrych 30

Bytovia Bytów – GKS Katowice 1:2 (0:1)
Bramki: Michał Jakóbowski 74 - Adrian Błąd 45, Wojciech Kędziora 85

Podbeskidzie Bielsko-Biała – Puszcza Niepołomice 2:1 (1:0)
Bramki: Paweł Tomczyk 16, Valerijs Sabala 72 - Krzysztof Szewczyk 79

GKS Tychy – Pogoń Siedlce 2:3 (0:1)
Bramki: Kamil Zapolnik 70k, 74 - Grzegorz Tomasiewicz 41k, Dariusz Zjawiński 61, Mateusz Żytko 87k

Niedziela (1.10)

Wigry Suwałki – Chojniczanka Chojnice 0:2 (0:1)
Bramki: Tomasz Mikołajczak 38, Krzysztof Danielewicz 89

Olimpia Grudziądz – Górnik Łęczna 1:0 (0:0)
Bramka: Mateusz Klichowicz 51

Tabela po 11 kolejkach

1. Chojniczanka Chojnice 11 22 7 1 3 21:9
2. Chrobry Głogów 11 21 6 3 2 15:9

3. Odra Opole 11 20 6 2 3 15:12
4. Miedź Legnica 11 18 5 3 3 15:11
5. Stal Mielec 11 18 5 3 3 15:13
6. Podbeskidzie Bielsko-Biała 11 17 5 2 4 15:15
7. Raków Częstochowa 11 17 5 2 4 19:15
8. Olimpia Grudziądz 11 17 5 2 4 8:8
9. Bytovia Bytów 11 16 5 1 5 16:13
10. Górnik Łęczna 11 14 4 2 5 11:15
11. Pogoń Siedlce 11 14 4 2 5 13:18
12. Puszcza Niepołomice 11 14 4 2 5 14:13
13. GKS Tychy 11 14 4 2 5 13:17
14. Stomil Olsztyn 11 13 4 1 6 14:19
15. GKS Katowice 11 12 3 3 5 14:17
16. Wigry Suwałki 11 11 3 2 6 6:14
17. Zagłębie Sosnowiec 11 11 3 2 6 11:15
18. Ruch Chorzów 11 5 3 1 7 14:16


Ruch Chorzów: - 5 punktów za zaległości finansowe.


II Liga – 11. kolejka

Piątek (29.09)


ROW 1964 Rybnik – Gwardia Koszalin 0:0 (0:0)

Sobota (30.09)

Garbarnia Kraków – Stal Stalowa Wola 1:0 (1:0)
Bramka: Patryk Serafin 6

Rozwój Katowice – Gryf Wejherowo 0:3 (0:0)
Bramki: Rafał Maciejewski 48, Łukasz Nadolski 65k, Piotr Okuniewicz 82

Legionovia Legionowo – MKS Kluczbork 0:1 (0:1)
Bramka: Bartosz Brodziński 35

Olimpia Elbląg – GKS Bełchatów 1:0 (0:0)
Bramka: Kamil Wenger 90

Warta Poznań – ŁKS Łódź 0:0 (0:0)

Wisła Puławy – Znicz Pruszków 1:1 (0:0)
Bramki: Niklas Zulciak 61 - Karol Podliński 82

Siarka Tarnobrzeg – Błękitni Stargard Szczeciński 2:0 (1:0)
Bramki: Piotr Witasik 5, Patryk Mikita 48

Niedziela (1.10)

Radomiak Radom – GKS 1962 Jastrzębie 1:1 (0:0)
Bramki: Leandro 90k - Kamil Jadach 53

Tabela po 11 kolejkach

1. Warta Poznań 11 25 8 1 2 20:6
2. Radomiak Radom 11 25 7 4 0 20:8
3. GKS 1962 Jastrzębie 11 22 6 4 1 18:7

4. ŁKS Łódź 11 18 4 6 1 11:8
5. Garbarnia Kraków 11 17 5 2 4 16:13
6. Siarka Tarnobrzeg 11 17 5 2 4 19:17
7. Olimpia Elbląg 11 15 4 3 4 13:14
8. Błękitni Stargard Szczeciński 11 14 3 5 3 8:8
9. Legionovia Legionowo 11 14 4 2 5 15:13
10. GKS Bełchatów 11 14 4 2 5 19:15
11. ROW 1964 Rybnik 11 12 3 3 5 14:18
12. Stal Stalowa Wola 11 12 2 6 3 12:15
13. Wisła Puławy 11 12 2 6 3 12:13
14. MKS Kluczbork 11 11 2 5 4 8:18
15. Znicz Pruszków 11 11 3 2 6 12:18
16. Gryf Wejherowo 11 11 2 5 4 14:14
17. Rozwój Katowice 11 8 1 5 5 8:18
18. Gwardia Koszalin 11 6 1 3 7 6:22



III liga gr. I – 10. kolejka



Piątek (29.09)


GKS Wikielec – Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2:4 (1:2)
Bramki: Paweł Kolcz 15, Remigiusz Sobociński 50 - Krystian Pałczyński 11, 67, Marcin Kozłowski II 36, Karol Drwęcki 60

Sobota (30.09)

Sokół Aleksandrów Łódzki – Olimpia Zambrów 2:0 (0:0)
Bramki: Łukasz Marciniak 60, Bartosz Mroczek 84

ŁKS 1926 Łomża – Lechia Tomaszów Mazowiecki 0:1 (0:1)
Bramka: Kamil Szymczak 16

Huragan Morąg – Legia II Warszawa 1:3 (1:1)
Bramki: Karol Żwir 43 - Mateusz Majewski 41, Łukasz Moneta 64, Hildeberto Pereira 74

Ursus Warszawa – MKS Ełk 0:3 (0:1)
Bramki: Mateusz Furman 42, 81, Michał Twardowski 76

Polonia Warszawa – Sokół Ostróda 1:1 (0:0)
Bramki: Grzegorz Wojdyga 74 - Adrian Korzeniewski 89

Niedziela (1.10)

Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie – Widzew Łódź 1:3 (0:1)
Bramki: Maciej Koziara 90 - Sebastian Zieleniecki 43, Radosław Sylwestrzak 58, Michał Miller 90

Pelikan Łowicz – Victoria Sulejówek 4:1 (0:0)
Bramki: Robert Kowalczyk 64, Fabian Woźniak 82, Mateusz Łysik 86sam., Mateusz Jagiełło 90 - Jan Dźwigała 53

Tur Bielsk Podlaski – Warta Sieradz 0:4 (0:2)
Bramki: Łukasz Mitek 13, 65k, Jarosław Szyc 33, Marcin Kobierski 74

Tabela po 10 kolejkach

1. Sokół Aleksandrów Łódzki 10 25 8 1 1 18:5
2. Widzew Łódź 10 23 7 2 1 20:6
3. Lechia Tomaszów Mazowiecki 10 23 7 2 1 18:10
4. Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 10 19 6 1 3 18:17
5. Ursus Warszawa 10 18 5 3 2 12:12
6. Huragan Morąg 10 17 5 2 3 15:11
7. Legia II Warszawa 10 16 5 1 4 23:12
8. Polonia Warszawa 10 16 4 4 2 16:8
9. Victoria Sulejówek 10 16 5 1 4 21:18
10. Pelikan Łowicz 10 15 5 0 5 25:17
11. Sokół Ostróda 10 14 4 2 4 15:16
12. MKS Ełk 10 12 4 0 6 10:12
13. Olimpia Zambrów 10 12 4 0 6 10:16
14. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 10 10 3 1 6 16:20
15. ŁKS 1926 Łomża 10 10 3 1 6 8:15
16. Warta Sieradz 10 8 2 2 6 14:18
17. Tur Bielsk Podlaski 10 3 1 0 9 4:35
18. GKS Wikielec 10 1 0 1 9 8:23


Centralna Liga Juniorów gr. wschodnia – 9. kolejka



Sobota (30.09)


Jagiellonia Białystok – ŁKS Łódź 3:1 (3:0)
Bramki: Bartosz Gołaszewski 3, 20, Mateusz Nikołajuk 45 - nieznany zawodnik 48

Wisła Płock – Stomil Olsztyn 2:2 (2:0)
Bramki: Kamil Waćkowski 31k, Bartosz Zieliński 45k - Piotr Chmielewski 87, Piotr Sobótka 90

Korona Kielce – Progres Kraków 1:3 (1:2)
Bramki: Paweł Rogula 38k - Karol Stanek 6, 52, Szymon Gwiazda 8

Cracovia – Resovia 5:1 (3:0)
Bramki: Dorian Pituła 18, Sebastian Strózik 27, Daniel Krzempek 44, 50, Julian Łyktej 85 - nieznany zawodnik 80

Niedziela (1.10)

Stal Rzeszów – MOSP Białystok 4:0 (1:0)
Bramki: Maciej Kozicki 33, 90, Marcin Bąk 68, Krystian Majka 89

UKS SMS Łódź – Znicz Pruszków 2:1 (0:0)

Legia Warszawa – Wisła Kraków 2:0 (0:0)
Bramki: Mateusz Szwed 54, Kacper Pietrzyk 77

Motor Lublin – MKS Polonia Warszawa 1:0 (1:0)

Tabela po 9 kolejkach

1. Legia Warszawa 9 21 6 3 0 24:6
2. Progres Kraków 8 19 6 1 1 20:5

3. Wisła Kraków 9 18 6 0 3 12:6
4. Korona Kielce 9 18 6 0 3 20:16
5. Jagiellonia Białystok 9 17 5 2 2 14:8
6. Motor Lublin 9 17 5 2 2 15:9
7. Cracovia 9 14 3 5 1 17:9
8. MKS Polonia Warszawa 9 14 4 2 3 17:12
9. UKS SMS Łódź 9 12 4 0 5 11:14
10. Resovia 9 12 4 0 5 11:24
11. Znicz Pruszków 9 10 3 1 5 13:11
12. ŁKS Łódź 9 8 2 2 5 14:18
13. Stal Rzeszów 9 7 1 4 4 8:12

14. MOSP Białystok 9 6 2 0 7 7:28
15. Wisła Płock 8 4 0 4 4 7:17
16. Stomil Olsztyn 9 2 0 2 7 3:18



Legenda:
Kolor zielony - lokata premiującą grą w eliminacjach Ligi Mistrzów lub awans do wyższej klasy rozgrywkowej.
Kolor pomarańczowy - lokata premiująca grą w eliminacjach Ligi Europy.
Kolor niebieski - lokata oznaczająca grę w barażach.
Kolor czerwony - lokata oznaczająca spadek do niższej klasy rozgrywkowej.
Kolor brązowy - lokata premiowana awansem do półfinału CLJ.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2022 CMG, Białystok
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39
zamknij X
TA STRONA UŻYWA COOKIES. Dowiedz się więcej o celu ich używania i polityce cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.