835 osób online

Ściąga kibica. Gra Ekstraklasa, I, II i III liga. Wyniki weekendowych spotkań

2016.10.21 10:06, Aktualizacja: 2016.10.24 20:12
Jagiellonia nie awansowała na fotel lidera, Wigry Suwałki nie zdołały się przełamać. Oto wyniki weekendowych spotkań w czterech najwyższych piłkarskich ligach.
Ściąga kibica. Gra Ekstraklasa, I, II i III liga. Wyniki weekendowych spotkań
Fot: pixabay.com

Lotto Ekstraklasa – 13. kolejka

Piątek (21.10)

Arka Gdynia – Pogoń Szczecin 0:3 (0:2)
Bramki: Adam Frączczak 35, 39, Mateusz Matras 90

Wisła Kraków – Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2:0 (1:0)
Bramki: Zdenek Ondrasek 26, 69k

Sobota (22.10)

Wisła Płock – Górnik Łęczna 1:2 (0:0)
Bramki: Jose Kante 88 - Grzegorz Piesio 85, Seweryn Kiełpin 90sam.

Śląsk Wrocław – Cracovia 2:2 (1:0)
Bramki: Peter Grajciar 7, 57 - Miroslav Covilo 64, Damian Dąbrowski 90k

Legia Warszawa – Lech Poznań 2:1 (0:0)
Bramki: Nemanja Nikolić 64, Kasper Hamalainen 90+3 - Marcin Robak 90k

Niedziela (23.10)

Lechia Gdańsk – Piast Gliwice 3:2 (1:1)
Bramki Sławomir Peszko 9, Flávio Paixao 79k, 86 - Uros Korun 28, Sasa Zivec 64

Jagiellonia Białystok – Zagłębie Lubin 1:2 (1:0)
Bramki: Jacek Góralski 35 - Martin Nespor 49, Arkadiusz Woźniak 52

Poniedziałek (24.10)
Ruch Chorzów – Korona Kielce 4:0 (1:0)
Bramki: Jarosław Niezgoda 16, Łukasz Moneta 61, Piotr Ćwielong 77, Paweł Oleksy 85

Tabela po 13 kolejkach

1. Lechia Gdańsk 13 28 21:16
2. Jagiellonia Białystok 13 24 22:9
3. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 13 24 14:15
4. Zagłębie Lubin 13 23 20:11
5. Arka Gdynia 13 18 15:14
6. Cracovia 13 17 22:14
7. Pogoń Szczecin 13 17 19:15
8. Legia Warszawa 13 16 17:16
9. Lech Poznań 13 16 13:16
10. Wisła Płock 13 15 16:17
11. Śląsk Wrocław 13 15 14:15
12. Górnik Łęczna 13 14 15:15
13. Ruch Chorzów 13 14 17:22
14. Piast Gliwice 13 14 14:21
15. Wisła Kraków 13 14 14:22
16. Korona Kielce 13 14 14:29

I liga – 14. kolejka

Piątek (21.10)

Chrobry Głogów – Bytovia Bytów 3:3 (2:1)
Bramki: Michał Michalec 24, Bartosz Machaj 36, Łukasz Szczepaniak 54 - Janusz Surdykowski 19k, Michał Rzuchowski 58, Mateusz Klichowicz 76

Znicz Pruszków – Sandecja Nowy Sącz 1:3 (1:1)
Bramki: Adrian Paluchowski 38 - Kamil Słaby 11, Michal Piter-Bucko 68, Michał Szeliga 88

Sobota (22.10)

Stomil Olsztyn – MKS Kluczbork
Odwołany z powodu zalania boiska.

Chojniczanka Chojnice – Olimpia Grudziądz 3:1 (2:1)
Bramki: Paweł Zawistowski 38, Tomasz Mikołajczak 44, Łukasz Kosakiewicz 80 - Marcin Smoliński 9

Stal Mielec – Miedź Legnica 1:0 (0:0)
Bramka: Adrian Liberacki 46

Zagłębie Sosnowiec – Wigry Suwałki 2:0 (1:0)
Bramki: Vamara Sanogo 7, Dawid Ryndak 49

Podbeskidzie Bielsko-Biała – Pogoń Siedlce 0:0 (0:0)

Wisła Puławy – GKS Tychy 2:1 (1:0)
Bramki: Piotr Darmochwał 9, Konrad Nowak 70 - Maciej Mańka 67

Niedziela (23.10)

GKS Katowice – Górnik Zabrze 1:1 (1:1)
Bramki: Tomasz Foszmańczyk 29 - David Ledecky 8

Tabela po 14 kolejkach

1. Zagłębie Sosnowiec 14 29 30-17
2. GKS Katowice 14 26 16-8
3. Chojniczanka Chojnice 14 25 25-18
4. Sandecja Nowy Sącz 14 22 18-13
5. Bytovia Bytów 14 21 21-18
6. Górnik Zabrze 14 20 17-14
7. Pogoń Siedlce 14 20 12-12
8. Wigry Suwałki 14 19 18-17
9. Podbeskidzie Bielsko-Biała 14 19 14-12
10. Miedź Legnica 14 18 15-11
11. Wisła Puławy 14 17 19-23
12. Olimpia Grudziądz 14 17 21-23
13. Chrobry Głogów 14 16 21-24
14. Stomil Olsztyn 13 14 17-11
15. Stal Mielec 14 14 11-22
16. GKS Tychy 14 14 12-20
17. MKS Kluczbork 13 10 12-23
18. Znicz Pruszków 14 9 10-23

II liga – 14. kolejka

Piątek (21.10)

Polonia Bytom – Kotwica Kołobrzeg 2:2 (0:1)
Bramki: Marcin Lachowski 57, Patryk Stefański 74 - Jakub Poznański 9k, Wiktor Witt 90

Polonia Warszawa – Błękitni Stargard Szczeciński 1:1 (1:1)
Bramki: Marcin Kluska 45k - Maciej Liśkiewicz 39k

Sobota (22.10)

Odra Opole – Olimpia Zambrów 0:3 (0:1)
Bramki: Bartosz Biel 44, Artur Bogusz 51k, Sebastian Szerszeń 59

Stal Stalowa Wola – Raków Częstochowa
Odwołany z powodu zalania boiska.

Olimpia Elbląg – Rozwój Katowice 0:0 (0:0)

Warta Poznań – Puszcza Niepołomice 0:0 (0:0)

GKS Bełchatów – Radomiak Radom 0:1 (0:0)
Bramka: Leandro 88

Legionovia Legionowo – ROW 1964 Rybnik 1:1 (0:0)
Bramki: Patryk Koziara 85 - Sebastian Siwek 89k

Niedziela (23.10)

Gryf Wejherowo – Siarka Tarnobrzeg 2:2 (0:1)
Bramki: Michał Marczak 59, Dawid Tomczak 77 - Krzysztof Ropski 19, Daniel Koczon 90

Tabela po 14 kolejkach

1. Odra Opole 14 29 23:10
2. Raków Częstochowa 13 27 28:12
3. Radomiak Radom 14 25 16:15
4. Siarka Tarnobrzeg 14 20 25:19
5. Legionovia Legionowo 14 20 20:16
6. Olimpia Zambrów 14 19 15:21
7. Puszcza Niepołomice 14 19 11:9
8. Gryf Wejherowo 14 18 20:20
9. Olimpia Elbląg 14 18 23:20
10. Błękitni Stargard Szczeciński 14 18 15:15
11. Stal Stalowa Wola 13 16 16:21
12. GKS Bełchatów 14 15 19:16
13. ROW 1964 Rybnik 14 14 13:17
14. Polonia Warszawa 14 14 13:16
15. Kotwica Kołobrzeg 14 14 16:20
16. Polonia Bytom 14 13 14:21
17. Warta Poznań 14 13 17:30
18. Rozwój Katowice 14 11 12:18

III liga gr. I – 13. kolejka

Sobota (22.10)

Ursus Warszawa – Pelikan Łowicz 1:0 (0:0)
Bramka: Tomasz Chałas 69

Huragan Wołomin – ŁKS 1926 Łomża 2:0 (2:0)
Bramki: nieznany zawodnik 32, 45

Huragan Morąg – Widzew Łódź 3:0
Bramki: Daniel Mlonek 21, 68, Radosław Lenart 33

MKS Ełk – Motor Lubawa 6:1 (2:1)
Bramki: Daniel Świderski 23, 34, 60, 70, Patryk Rosoliński 46, Mateusz Butkiewicz 78 - Adrian Zasuwa 31

Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie – Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:2 (0:1)
Bramki: Grzegorz Domżalski 65k - Rafał Maciejewski 45, Krzysztof Napora 69

Sokół Ostróda – Sokół Aleksandrów Łódzki 1:0 (0:0)
Bramka: Sebastian Pączko 84

Niedziela (23.10)

Jagiellonia II Białystok – Lechia Tomaszów Mazowiecki 0:2 (0:1)
Bramki: Bartosz Widejko 45, Jakub Rozwandowicz 48

ŁKS Łódź – Concordia Elbląg 2:1 (1:0)
Bramki: Jewhen Radionow 19, Dawid Sarafiński 63 - Michał Kiełtyka 57

Ruch Wysokie Mazowieckie – Legia II Warszawa 1:2 (1:2)
Bramki: Kamil Zalewski 28k - Mateusz Wieteska 24, Tomasz Nowotka 30

Tabela po 13 kolejkach

1. ŁKS Łódź 13 33 28:4
2. Legia II Warszawa 12 27 29:15
3. Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 13 26 30:15
4. Widzew Łódź 12 25 21:11
5. Lechia Tomaszów Mazowiecki 12 25 31:14
6. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 13 22 17:9
7. Huragan Morąg 13 19 19:11
8. Ursus Warszawa 13 17 17:17
9. Pelikan Łowicz 12 16 11:13
10. ŁKS 1926 Łomża 13 15 11:11
11. Jagiellonia II Białystok 13 15 11:20
12. Sokół Aleksandrów Łódzki 13 15 14:16
13. Ruch Wysokie Mazowieckie 13 14 14:29
14. MKS Ełk 13 14 16:16
15. Concordia Elbląg 13 12 18:21
16. Sokół Ostróda 13 12 16:20
17. Huragan Wołomin 13 10 9:30
18. Motor Lubawa 13 1 6:46

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2022 CMG, Białystok
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39
zamknij X
TA STRONA UŻYWA COOKIES. Dowiedz się więcej o celu ich używania i polityce cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.