Ściąga kibica. Gra Ekstraklasa oraz I, II i III liga, a także CLJ

2019.11.22 09:18, Aktualizacja: 2019.11.25 21:17
Rozgrywki PKO Ekstraklasy wkraczają w kolejną fazę sezonu. 16. kolejka będzie bowiem początkiem rundy rewanżowej. Rozpoczynającą się w listopadzie piłkarską wiosnę Jagiellonia zainauguruje domowym meczem z Arką Gdynia.
Ściąga kibica. Gra Ekstraklasa oraz I, II i III liga, a także CLJ
Fot: Grzegorz Chuczun

PKO Ekstraklasa - 16. kolejka

Piątek (22.11)

Górnik Zabrze - Wisła Płock 2:2 (1:2)
Bramki: Igor Angulo 11, 71 - Ricardinho 16, Giorgi Merebaszwili 40

Lech Poznań - Piast Gliwice 3:0 (1:0)
Bramki: Christian Gytkjaer 45k, 56, Joao Amaral 90+2

Sobota (23.11)

Korona Kielce - Raków Częstochowa 3:0 (2:0)
Bramki: Kamil Piątkowski 4sam., Adnan Kovacević 26k, Erik Pacinda 82

Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 3:1 (1:0)
Bramki: Adam Buksa 37, 74k, Srdan Spiridonović 67 - Jarosław Niezgoda 82

Lechia Gdańsk - ŁKS Łódź 3:1 (2:1)
Bramki: Lukas Haraslin 23, Flavio Paixao 28, 49 - Jan Sobociński 9

Niedziela (24.11)

Jagiellonia Białystok - Arka Gdynia 2:0 (0:0)
Bramki: Patryk Klimala 65, Bodvar Bodvarsson 83

Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 2:1 (1:1)
Bramki: Wojciech Golla 45, Krzysztof Mączyński 77 - Jakub Błaszczykowski 9k

Poniedziałek

Cracovia - Zagłębie Lubin 2:0 (0:0)
Bramki: David Jablonsky 75, Diego Ferraresso 90+3

Tabela po 16 kolejkach

1. Pogoń Szczecin 16 31 9 4 3 20:13
2. Cracovia 16 30 9 3 4 24:14
3. Śląsk Wrocław 16 30 8 6 2 23:15

4. Legia Warszawa 16 29 9 2 5 29:17
5. Piast Gliwice 16 28 8 4 4 19:14
6. Wisła Płock 16 27 8 3 5 22:24
7. Jagiellonia Białystok 16 26 7 5 4 27:20
8. Lechia Gdańsk 16 24 6 6 4 20:16
9. Lech Poznań 16 23 6 5 5 27:18
10. Zagłębie Lubin 16 19 5 4 7 25:25
11. Raków Częstochowa 16 19 6 1 9 17:24
12. Górnik Zabrze 16 17 3 8 5 16:21
13. Korona Kielce 16 15 4 3 9 10:19
14. Arka Gdynia 16 13 3 4 9 12:25
15. ŁKS Łódź 16 11 3 2 11 16:29
16. Wisła Kraków 16 11 3 2 11 15:28



Fortuna I Liga - 19. kolejka

Piątek (22.11)

Wigry Suwałki - Stal Mielec 0:3 (0:1)
Bramki: Bartosz Nowak 1, 74k, 90+1

Puszcza Niepołomice - Odra Opole 1:2 (1:1)
Bramki: Jose Embalo 25 - Krzysztof Janus 27, Sebastian Bonecki 60

Miedź Legnica - Sandecja Nowy Sącz 1:3 (0:0)
Bramki: Valerijs Sabala 90 - Maciej Korzym 46, Radosław Kanach 51, Michał Walski 66

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Chojniczanka Chojnice 2:1 (0:0)
Bramki: Filip Modelski 57, Karol Danielak 69 - Mateusz Kuzimski 82k

Sobota (23.11)

GKS Bełchatów - Warta Poznań 1:2 (0:0)
Bramki: Bartosz Biel 74 - Gracjan Jaroch 53, Łukasz Spławski 89

Olimpia Grudziądz - Zagłębie Sosnowiec 2:1 (0:0)
Bramki: Omran Haydary 82, Lukas Duriska 85 - Fabian Piasecki 55

GKS Tychy - GKS 1962 Jastrzębie 2:2 (1:1)
Bramki: Mateusz Piątkowski 11, Łukasz Grzeszczyk 55 - Farid Ali 43, 60

Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Chrobry Głogów 4:0 (1:0)
Bramki: Roman Gergel 45, 68, Vladislavs Gutkovskis 76, 79

Niedziela (24.11)

Stomil Olsztyn - Radomiak Radom 0:0 (0:0)

Mecze zaległe

Chrobry Głogów - Olimpia Grudziądz 2:2 (1:1)
Bramki: Michał Ilków-Gołąb 8k, Dominik Piła 66 - Joao Criciuma 43, Łukasz Bogusławski 56

Odra Opole - Miedź Legnica 3:0 (0:0)
Bramki: Tomas Mikinić 75k, 86, Krzysztof Janus 79

Tabela po 19 kolejkach

1. Warta Poznań 19 37 11 4 4 30:18
2. Podbeskidzie Bielsko-Biała 19 37 11 4 4 35:19

3. Stal Mielec 19 35 11 2 6 28:17
4. Radomiak Radom 19 33 9 6 4 28:23
5. GKS 1962 Jastrzębie 19 30 7 9 3 29:23
6. GKS Tychy 19 29 8 5 6 40:29

7. Olimpia Grudziądz 19 28 8 4 7 31:29
8. Miedź Legnica 19 28 8 4 7 27:26
9. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 19 26 7 5 7 28:21
10. Sandecja Nowy Sącz 19 25 7 4 8 28:34
11. GKS Bełchatów 19 24 7 3 9 24:25
12. Zagłębie Sosnowiec 19 23 6 5 8 27:31
13. Stomil Olsztyn 19 23 6 5 8 14:21
14. Puszcza Niepołomice 19 20 5 5 9 14:24
15. Chrobry Głogów 19 20 5 5 9 18:31
16. Wigry Suwałki 19 19 5 4 10 17:28
17. Odra Opole 19 19 5 4 10 16:25
18. Chojniczanka Chojnice 19 16 4 4 11 26:36



II liga - 19. kolejka

Sobota (23.11)

Resovia - Pogoń Siedlce 0:1 (0:0)
Bramka: Maciej Firlej 76

Stal Stalowa Wola - Znicz Pruszków 2:1 (0:1)
Bramki: Michał Mistrzyk 75, Michał Fidziukiewicz 82 - Dariusz Zjawiński 29

Elana Toruń - Błękitni Stargard 3:2 (1:0)
Bramki: Dominik Sokół 2, Dominik Kościelniak 48, Bartosz Boniecki 86 - Piotr Kurbiel 66, Hubert Sadowski 72

Lech II Poznań - Górnik Łęczna 1:1 (0:0)
Bramki: Juliusz Letniowski 55 - Tomasz Midzierski 60

Garbarnia Kraków - Skra Częstochowa 0:2 (0:0)
Bramki: Konrad Andrzejczak 51, Rafał Brusiło 71

Legionovia Legionowo - Stal Rzeszów 0:3 (0:3)
Bramki: Wojciech Reiman 16k, 29, Błażej Cyfert 40

Górnik Polkowice - Olimpia Elbląg 1:1 (1:1)
Bramki: Michał Bednarski 29k - Tomasz Lewandowski 44

GKS Katowice - Gryf Wejherowo 4:0 (2:0)
Bramki: Dawid Rogalski 1, Szymon Kiebzak 7, Grzegorz Rogala 60, Patryk Szwedzik 81

Niedziela (24.11)

Widzew Łódź - Bytovia Bytów 4:0 (1:0)
Bramki: Mateusz Możdżeń 3, Marcin Robak 61, Rafał Wolsztyński 82, 90

Mecz zaległy

Skra Częstochowa - Legionovia Legionowo 1:0 (1:0)
Bramka: Rafał Brusiło 30

Tabela po 19 kolejkach

1. Widzew Łódź 19 40 12 4 3 41:15
2. Górnik Łęczna 19 39 11 6 2 27:17

3. Resovia 19 38 11 5 3 34:17
4. GKS Katowice 19 37 11 4 4 34:18
5. Olimpia Elbląg 19 32 8 8 3 28:16
6. Stal Rzeszów 19 30 9 3 7 31:25

7. Bytovia Bytów 19 29 8 5 6 29:30
8. Błękitni Stargard 19 29 9 2 8 29:29
9. Górnik Polkowice 19 24 6 6 7 31:22
10. Znicz Pruszków 19 24 7 3 9 27:34
11. Pogoń Siedlce 19 24 7 3 9 27:30
12. Lech II Poznań 19 23 6 5 8 24:28
13. Elana Toruń 19 23 6 5 8 22:26
14. Garbarnia Kraków 19 22 5 7 7 17:21
15. Skra Częstochowa 19 21 6 3 10 15:27
16. Stal Stalowa Wola 19 19 5 4 10 20:32
17. Gryf Wejherowo 19 10 2 4 13 12:38
18. Legionovia Legionowo 19 9 2 3 14 14:37



III liga (gr. I) - 18. kolejka

Sobota (23.11)

Unia Skierniewice - Polonia Warszawa 0:2 (0:1)
Bramki: Mateusz Stępień 9sam., Maciej Wilanowski 89

Sokół Aleksandrów Łódzki - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2:1 (0:0)
Bramki: Bartłomiej Maćczak 58k, 89 - Jakub Kołaczek 82

Ruch Wysokie Mazowieckie - Znicz Biała Piska 1:1 (1:1)
Bramki: Michał Grochowski 35 - Patryk Gondek 30k

Broń Radom - Ursus Warszawa 1:0 (1:0)
Bramka: Przemysław Nogaj 38

Sokół Ostróda - Huragan Morąg 0:0 (0:0)

Niedziela (24.11)

Lechia Tomaszów Mazowiecki - Concordia Elbląg 2:0 (0:0)
Bramki: Kamil Szymczak 60, Bartosz Snopczyński 87

Pelikan Łowicz - KS Wasilków 4:1 (3:0)
Bramki: Damian Warchoł 14, 43, 51, Maciej Wyszogrodzki 16 - Adam Butkiewicz 73

Legia II Warszawa - RKS Radomsko 3:1 (1:0)
Bramki: Piotr Cichocki 30, Maciej Rosołek 49, Kacper Kostorz 64 - Damian Siewiera 84

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Olimpia Zambrów 2:1 (0:1)
Bramki: Arkadiusz Ciach 69, Rafał Maciejewski 90 - Rafał Kalinowski 21

Tabela po 18 kolejkach

1. Sokół Ostróda 17 37 11 4 2 37:17
2. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 18 33 9 6 3 30:17
3. Legia II Warszawa 17 33 9 6 2 28:17
4. Sokół Aleksandrów Łódzki 18 33 9 6 3 33:22
5. Znicz Biała Piska 18 32 9 5 4 33:20
6. Pelikan Łowicz 18 29 9 2 7 34:26
7. Huragan Morąg 18 27 7 6 5 24:20
8. Broń Radom 18 26 7 5 6 26:25
9. Concordia Elbląg 18 26 7 5 6 23:25
10. Unia Skierniewice 18 25 8 1 9 31:39
11. RKS Radomsko 18 24 7 3 8 25:26
12. Olimpia Zambrów 18 23 6 5 7 31:32
13. Pogoń Grodzisk Mazowiecki 18 18 5 3 10 28:33
14. Ursus Warszawa 18 18 4 6 8 17:21
15. Ruch Wysokie Mazowieckie 18 17 3 8 7 23:29
16. Lechia Tomaszów Mazowiecki 18 17 4 5 9 21:31
17. Polonia Warszawa 18 16 4 4 10 16:28

18. KS Wasilków 18 8 2 2 14 12:44


Centralna Liga Juniorów - 16. kolejka

Sobota (23.11)

Pogoń Szczecin - Arka Gdynia 3:2 (1:2)
Bramki: Oskar Potoczny 45, Kacper Zaborski 53, Dawid Rezaeian 65 - Kamil Skręta 15, Kornel Przyborowski 20

Cracovia - Zagłębie Lubin 3:2 (1:1)
Bramki: Michał Rakoczy 13, 50, 90 - Jakub Sangowski 31, Dawid Hanc 56

Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 3:1 (2:1)
Bramki: Kacper Głowieńkowski 24, 88k, Mateusz Stawny 38 - Kacper Chełmecki 23

Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk 3:3 (2:1)
Bramki: Krzysztof Toporkiewicz 2, 9, Gabor Żukowski 90 - Patryk Nowakowski 45, Jakub Kałuziński 66, Marek Niewiadomski 79

Legia Warszawa - Hutnik Kraków 1:0 (0:0)
Bramka: Szymon Włodarczyk 88

Escola Varsovia Warszawa - UKS SMS Łódź 2:0 (1:0)
Bramki: Marcel Błachewicz 45, Adrian Bielka 66

Niedziela (24.11)

Lech Poznań - Gwarek Zabrze 1:2 (0:1)
Bramki: Adrian Ratajczyk 88 - Kamil Komandera 36, Mateusz Lachowicz 61

Górnik Zabrze - Korona Kielce 2:0 (0:0)
Bramki: Kamil Lukoszek 57k, 89k

Tabela po 16 kolejkach

1. Legia Warszawa 16 36 11 3 2 41:16
2. Zagłębie Lubin 16 35 11 2 3 39:19
3. Górnik Zabrze 16 35 11 2 3 32:18
4. Pogoń Szczecin 16 32 10 2 4 33:23
5. Korona Kielce 16 29 9 2 5 31:22
6. Śląsk Wrocław 16 24 7 3 6 42:34
7. Arka Gdynia 16 22 6 4 6 24:23
8. Lechia Gdańsk 16 21 6 3 7 28:35
9. Lech Poznań 16 20 5 5 6 29:25
10. Jagiellonia Białystok 16 19 4 7 5 23:25
11. UKS SMS Łódź 16 19 6 1 9 26:36
12. Cracovia 16 16 4 4 8 25:31
13. Escola Varsovia Warszawa 16 16 4 4 8 19:31
14. Wisła Kraków 16 15 3 6 7 26:30
15. Gwarek Zabrze 16 15 4 3 9 21:33
16. Hutnik Kraków 16 4 1 1 14 12:50


Legenda:
Kolor zielony - lokata premiującą grą w eliminacjach Ligi Mistrzów lub awans do wyższej klasy rozgrywkowej.
Kolor pomarańczowy - lokata premiująca grą w eliminacjach Ligi Europy lub baraże o awans do wyższej klasy rozgrywkowej.
Kolor czerwony - lokata oznaczająca spadek do niższej klasy rozgrywkowej.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

1126 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39