907 osób online

Ściąga kibica. Gra Ekstraklasa oraz I, II i III liga, a także CLJ

2021.10.29 10:14, Aktualizacja: 2021.10.31 23:20
Przed nami kolejne intensywne dni z piłką nożną w wydaniu krajowym. Dużo ciekawego będzie się działo m.in. w PKO Ekstraklasie, gdzie dojdzie do starć Legii Warszawa z Pogonią Szczecin oraz Jagiellonii Białystok z Piastem Gliwice.
Ściąga kibica. Gra Ekstraklasa oraz I, II i III liga, a także CLJ
Fot: Grzegorz Chuczun

PKO Ekstraklasa - 13. kolejka

Piątek (29.10)

Cracovia - Radomiak Radom 1:2 (0:1)
Bramki: Filip Piszczek 71 - Karol Angielski 25k, Artur Bogusz 90+7

Stal Mielec - Lech Poznań 0:0 (0:0)

Sobota (30.10)

Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Śląsk Wrocław 4:3 (1:1)
Bramki: Samuel Stefanik 13, Muris Mesanović 50, Kacper Śpiewak 59, Mateusz Grzybek 90+8 - Robert Pich 5, Adrian Łyszczarz 84, 87

Warta Poznań - Lechia Gdańsk 0:2 (0:0)
Bramki: Flavio Paixao 90+3k, Jan Grzesik 90+7 sam.

Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin 0:0 (0:0)

Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 3:3 (0:2)
Bramki: Bramki: Fedor Cernych 51k, Jesus Imaz 63, Bartosz Bida 90+8 - Arkadiusz Pyrka 22, Damian Kądzior 41k, Michał Chrapek 83

Niedziela (31.10)

Wisła Płock - Wisła Kraków 2:0 (1:0)
Bramki: Łukasz Sekulski 39, 48

Górnik Łęczna - Raków Częstochowa 0:0 (0:0)

Legia Warszawa - Pogoń Szczecin 0:2 (0:1)
Bramki: Luka Zahović 45, Rafał Kurzawa 46

Tabela po 13 kolejkach

1. Lech Poznań 13 28 8 4 1 27:7
2. Lechia Gdańsk 13 26 7 5 1 23:10
3. Pogoń Szczecin 13 25 7 4 2 22:10

4. Raków Częstochowa 12 25 7 4 1 24:16
5. Śląsk Wrocław 13 20 5 5 3 23:18
6. Radomiak Radom 13 19 4 7 2 17:13
7. Piast Gliwice 13 18 5 3 5 21:19
8. Cracovia 13 17 4 5 4 20:21
9. Jagiellonia Białystok 13 17 4 5 4 16:19
10. Stal Mielec 13 17 4 5 4 15:18
11. Zagłębie Lubin 12 17 5 2 5 14:18
12. Wisła Płock 13 16 5 1 7 21:21
13. Górnik Zabrze 12 15 4 3 5 14:16
14. Wisła Kraków 13 14 4 2 7 14:23
15. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 12 10 2 4 6 16:21
16. Legia Warszawa 11 9 3 0 8 11:19
17. Warta Poznań 13 8 1 5 7 8:17
18. Górnik Łęczna 13 7 1 4 8 10:30



Fortuna I Liga - 15. kolejka

Piątek (29.10)

Stomil Olsztyn - Skra Częstochowa 0:1 (0:1)
Bramka: Kamil Wojtyra 32k

Korona Kielce - Odra Opole 2:1 (2:1)
Bramki: Piotr Malarczyk 36, Jacek Podgórski 39 - Konrad Nowak 12

Sobota (30.10)

GKS 1962 Jastrzębie - GKS Katowice 0:0 (0:0)

Resovia - Widzew Łódź 1:0 (1:0)
Bramka: Aleksander Komor 30

ŁKS Łódź - Górnik Polkowice 1:1 (1:0)
Bramki: Mikkel Rygaard 31 - Kamil Wacławczyk 74

Niedziela (31.10)

Miedź Legnica - Arka Gdynia 1:0 (0:0)
Bramka: Nemanja Mijusković 67

Sandecja Nowy Sącz - Zagłębie Sosnowiec 1:1 (0:0)
Bramki: Michal Piter-Bućko 88 - Wojciech Szumilas 67

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Chrobry Głogów 2:1 (1:1)
Bramki: Joan Roman 45, Kamil Biliński 90 - Mateusz Bochnak 41

Puszcza Niepołomice - GKS Tychy 2:2 (0:1)
Bramki: Emile Thiakane 73, 79 - Gracjan Jaroch 9, Wiktor Żytek 90

Tabela po 15 kolejkach

1. Widzew Łódź 15 33 10 3 2 29:12
2. Miedź Legnica 15 31 9 4 2 25:11

3. Korona Kielce 15 29 8 5 2 19:11
4. Sandecja Nowy Sącz 14 26 8 2 4 17:13
5. Podbeskidzie Bielsko-Biała 15 25 7 4 4 25:20
6. GKS Tychy 15 24 6 6 3 16:15

7. Arka Gdynia 15 23 7 2 6 23:14
8. ŁKS Łódź 14 22 6 4 4 19:15
9. Odra Opole 15 21 6 3 6 19:21
10. Resovia 15 18 5 3 7 15:17
11. Skra Częstochowa 14 17 4 5 5 8:13
12. Chrobry Głogów 14 16 4 4 6 15:15
13. GKS Katowice 15 16 3 7 5 18:26
14. Puszcza Niepołomice 15 15 4 3 8 15:22
15. Zagłębie Sosnowiec 15 12 2 6 7 15:22
16. GKS 1962 Jastrzębie 15 12 2 6 7 14:26
17. Górnik Polkowice 15 11 1 8 6 15:24
18. Stomil Olsztyn 15 10 3 1 11 16:26



eWinner II Liga - 15. kolejka

Piątek (29.10)

Garbarnia Kraków - KKS 1925 Kalisz 3:1 (1:0)
Bramki: Bartłomiej Korbecki 27, Michal Klec 61, Wojciech Słomka 79 - Mateusz Majewski 65

Sobota (30.10)

GKS Bełchatów - Sokół Ostróda 2:0 (0:0)
Bramki: Dawid Flaszka 55, Artur Golański 62k

Lech II Poznań - Wigry Suwałki 0:0 (0:0)

Śląsk II Wrocław - Znicz Pruszków 3:0 (0:0)
Bramki: Sebastian Bergier 64k, Bartosz Boruń 76, Szymon Krocz 88

Hutnik Kraków - Wisła Puławy 1:3 (1:2)
Bramki: Patryk Kieliś 13 - Emil Drozdowicz 3, Carlos Daniel 40, Ednilson Furtado 83

Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Chojniczanka Chojnice 0:3 (0:1)
Bramki: Tomasz Mikołajczak 41, Szymon Skrzypczak 69, Marcin Grolik 85

Pogoń Siedlce - Radunia Stężyca 4:1 (2:0)
Bramki: Maciej Górski 26, 55, Robert Majewski 41, Cezary Demianiuk 61 - Dawid Retlewski 76

Ruch Chorzów - Olimpia Elbląg 1:0 (0:0)
Bramka: Michał Mokrzycki 79k

Niedziela (31.10)

Motor Lublin - Stal Rzeszów 0:2 (0:1)
Bramki: Ramil Mustafajew 39, Damian Michalik 77

Tabela po 15 kolejkach

1. Stal Rzeszów 15 38 12 2 1 33:11
2. Ruch Chorzów 15 31 9 4 2 22:13

3. Chojniczanka Chojnice 15 25 8 1 6 33:16
4. Olimpia Elbląg 15 25 7 4 4 15:14
5. Radunia Stężyca 15 23 7 2 6 28:25
6. Garbarnia Kraków 15 23 6 5 4 24:21

7. Motor Lublin 15 22 5 7 3 25:14
8. Wisła Puławy 15 22 6 4 5 28:23
9. Wigry Suwałki 15 22 6 4 5 17:15
10. Lech II Poznań 15 22 6 4 5 16:16
11. Śląsk II Wrocław 15 20 5 5 5 24:24
12. Pogoń Siedlce 15 20 6 2 7 22:27
13. KKS 1925 Kalisz 15 18 5 3 7 16:18
14. Znicz Pruszków 15 17 4 5 6 19:25
15. Pogoń Grodzisk Mazowiecki 15 15 3 6 6 14:20
16. GKS Bełchatów 15 13 5 2 8 14:25
17. Hutnik Kraków 15 8 2 2 11 12:29
18. Sokół Ostróda 15 5 1 2 12 6:32

GKS Bełchatów został ukarany odjęciem 4 punktów (zaległości finansowe)


III liga (gr. I) - 16. kolejka

Sobota (30.10)

Legia II Warszawa - Sokół Aleksandrów Łódzki 1:1 (1:0)
Bramki: Arkadiusz Ciach 41 - Mateusz Lis 90

ŁKS II Łódź - Polonia Warszawa 0:1 (0:0)
Bramka: Damian Mosiejko 56

Pilica Białobrzegi - Ursus Warszawa 2:3 (1:2)
Bramki: Bartłomiej Niedziela 44, Marcin Rawski 90 - Oskar Pyrzyna 5, Michał Strzałkowski 33, Patryk Kamiński 62k

Znicz Biała Piska - KS Kutno 1:1 (0:1)
Bramki: Adrian Duchnowski 68 - Maciej Kraśniewski 32k

Legionovia Legionowo - Wissa Szczuczyn 3:0 (3:0)
Bramki: Dariusz Zjawiński 27, Michał Bajdur 34, 45

GKS Wikielec - Unia Skierniewice 2:3 (1:0)
Bramki: Michał Jankowski 2, Hubert Otręba 78 - Kamil Sabiłło 55, 90k, Konrad Kowalczyk 86

Mamry Giżycko - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0:1 (0:0)
Bramka: Filip Kowalczyk 54

Broń Radom - Jagiellonia II Białystok 2:1 (1:1)
Bramki: Michał Kielak 33, Piotr Goljasz 80 - Hubert Karpiński 27

Niedziela (31.10)

Pelikan Łowicz - Błonianka Błonie 2:3 (1:2)
Bramki: Eryk Woliński 27, Grzegorz Wawrzyński 80 - Dawid Jarczak 30k, Jan Krawczyk 36, Tomasz Kolus 74 sam.

Pauza: Lechia Tomaszów Mazowiecki

Tabela po 16 kolejkach

1. Legionovia Legionowo 15 36 11 3 1 32:16
2. Unia Skierniewice 16 32 10 2 4 31:18
3. Polonia Warszawa 15 28 9 1 5 28:16
4. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 15 27 8 3 4 25:17
5. Legia II Warszawa 15 26 7 5 3 30:17
6. KS Kutno 15 24 6 6 3 18:16
7. Lechia Tomaszów Mazowiecki 15 23 7 2 6 27:18
8. Broń Radom 15 22 7 1 7 18:20
9. Pilica Białobrzegi 15 20 6 2 7 26:34
10. Jagiellonia II Białystok 14 19 6 1 7 27:24
11. Błonianka Błonie 15 19 6 1 8 26:34
12. Ursus Warszawa 15 19 5 4 6 22:32
13. ŁKS II Łódź 15 18 5 3 7 27:29
14. Znicz Biała Piska 16 18 5 3 8 22:25
15. Pelikan Łowicz 15 16 3 7 5 19:21
16. GKS Wikielec 15 16 3 7 5 19:23
17. Mamry Giżycko 14 13 4 1 9 14:28
18. Sokół Aleksandrów Łódzki 15 10 1 7 7 16:23

19. Wissa Szczuczyn 16 10 1 7 8 11:27


Centralna Liga Juniorów - 12. kolejka

Piątek (29.10)

Stal Rzeszów - UKS SMS Łódź 1:0 (0:0)
Bramka: Michał Opalski 73

MKS Polonia Warszawa - Pogoń Szczecin 2:3 (1:0)
Bramki: Hubert Pilarz 45, 51 - Mikołaj Witkowski 47k, Olaf Korczakowski 60, Oliver Albiński 90

Sobota (30.10)

Wisła Kraków - Śląsk Wrocław 2:0 (1:0)
Bramki: Mateusz Stanek 10, Arkadiusz Ziarko 87

Raków Częstochowa - Arka Gdynia 2:1 (2:0)
Bramki: Kamil Kanior 26, Jakub Cierpiał 37 - Kasjan Lipkowski 84

Zagłębie Lubin - Warta Poznań 1:0 (0:0)
Bramka: Filip Kocaba 71

Niedziela (31.10)

Górnik Zabrze - Legia Warszawa 1:1 (0:0)
Bramki: Dariusz Stalmach 88 - Kajetan Staniszewski 78

Gwarek Zabrze - Cracovia 0:2 (0:1)
Bramki: Przemysław Kapek 34, Jan Ziewiec 85

Jagiellonia Białystok - Lech Poznań (mecz przełożony)

Tabela po 12 kolejkach

1. Cracovia 12 25 8 1 3 21:17
2. MKS Polonia Warszawa 12 24 8 0 4 39:24
3. Raków Częstochowa 12 21 6 3 3 27:20
4. Zagłębie Lubin 12 21 6 3 3 19:19
5. Legia Warszawa 12 20 6 2 4 21:23
6. Jagiellonia Białystok 11 20 6 2 3 29:22
7. Lech Poznań 11 20 6 2 3 27:13
8. Wisła Kraków 12 18 6 0 6 15:14
9. Pogoń Szczecin 12 18 5 3 4 24:14
10. Stal Rzeszów 12 17 5 2 5 26:26
11. Arka Gdynia 12 16 5 1 6 18:21
12. Śląsk Wrocław 12 15 4 3 5 23:22
13. Warta Poznań 12 11 3 2 7 18:24
14. UKS SMS Łódź 12 8 2 2 8 14:28
15. Gwarek Zabrze 12 8 2 2 8 11:37
16. Górnik Zabrze 12 7 1 4 7 15:23


Legenda:
Kolor zielony - lokata premiującą grą w eliminacjach Ligi Mistrzów lub awans do wyższej klasy rozgrywkowej.
Kolor pomarańczowy - lokata premiująca grą w eliminacjach Ligi Europy/Ligi Konferencji lub baraże o awans do wyższej klasy rozgrywkowej.
Kolor czerwony - lokata oznaczająca spadek do niższej klasy rozgrywkowej.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2022 CMG, Białystok
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39
zamknij X
TA STRONA UŻYWA COOKIES. Dowiedz się więcej o celu ich używania i polityce cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.