454 osób online

Ściąga kibica. Gra Ekstraklasa oraz I, II i III liga, a także CLJ

2021.11.05 09:42, Aktualizacja: 2021.11.09 11:57
W najbliższych dniach na piłkarskich boiskach zobaczymy kilka zespołów z Podlasia. Jagiellonia zagra ze Śląskiem, rezerwy białostockiego klubu zmierzą się z Pelikanem, a juniorzy starsi podejmą Legię. Z kolei Wigry stoczą bój z Garbarnią.
Ściąga kibica. Gra Ekstraklasa oraz I, II i III liga, a także CLJ
Fot: Grzegorz Chuczun

PKO Ekstraklasa - 14. kolejka

Piątek (5.11)

Wisła Płock - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1:1 (1:1)
Bramki: Damian Warchoł 23 - Muris Mesanović 34

Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok 2:2 (1:0)
Bramki: Erik Exposito 45, Adrian Łyszczarz 82 - Tomas Prikryl 54, Jesus Imaz 90+2

Sobota (6.11)

Piast Gliwice - Warta Poznań 0:1 (0:0)
Bramka: Adam Zrelak 78

Radomiak Radom - Górnik Zabrze 1:0 (1:0)
Bramka: Dawid Abramowicz 25

Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 2:1 (0:1)
Bramki: Marco Terrazzino 84, 90+4 - Filip Starzyński 6k

Górnik Łęczna - Lech Poznań 1:1 (0:1)
Bramki: Janusz Gol 79 - Joao Amaral 18

Niedziela (7.11)

Raków Częstochowa - Pogoń Szczecin 0:0 (0:0)

Legia Warszawa - Stal Mielec 1:3 (1:2)
Bramki: Mateusz Wieteska 42 - Maksymilian Sitek 43, Fabian Piasecki 45, Mateusz Żyro 81

Wisła Kraków - Cracovia 1:0 (0:0)
Bramka: Yaw Yeboah 52

Tabela po 14 kolejkach

1. Lech Poznań 14 29 8 5 1 28:8
2. Lechia Gdańsk 14 29 8 5 1 25:11
3. Pogoń Szczecin 14 26 7 5 2 22:10

4. Raków Częstochowa 13 26 7 5 1 24:16
5. Radomiak Radom 14 22 5 7 2 18:13
6. Śląsk Wrocław 14 21 5 6 3 25:20
7. Stal Mielec 14 20 5 5 4 18:19
8. Piast Gliwice 14 18 5 3 6 21:20
9. Jagiellonia Białystok 14 18 4 6 4 18:21
10. Wisła Płock 14 17 5 2 7 22:22
11. Cracovia 14 17 4 5 5 20:22
12. Zagłębie Lubin 13 17 5 2 6 15:20
13. Wisła Kraków 14 17 5 2 7 15:23
14. Górnik Zabrze 13 15 4 3 6 14:17
15. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 13 11 2 5 6 17:22
16. Warta Poznań 14 11 2 5 7 9:17
17. Legia Warszawa 12 9 3 0 9 12:22
18. Górnik Łęczna 14 8 1 5 8 11:31



Fortuna I Liga - 16. kolejka

Piątek (5.11)

Odra Opole - ŁKS Łódź 3:0 (2:0)
Bramki: Mateusz Marzec 9, Maciej Wróbel 40, 49

Puszcza Niepołomice - Skra Częstochowa 1:2 (1:0)
Bramki: Erik Cikos 29 - Mikołaj Kwietniewski 54k, Adam Mesjasz 57

Arka Gdynia - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:0 (0:0)
Bramka: Hubert Adamczyk 83

Sobota (6.11)

GKS Katowice - Korona Kielce 1:0 (1:0)
Bramka: Filip Szymczak 27

Chrobry Głogów - Sandecja Nowy Sącz 1:0 (0:0)
Bramka: Michał Rzuchowski 74

GKS Tychy - GKS 1962 Jastrzębie 4:1 (2:0)
Bramki: Jakub Piątek 10, Bartosz Biel 36, Dominik Połap 48, Sebastian Steblecki 87 - Jakub Niewiadomski 67

Niedziela (7.11)

Widzew Łódź - Miedź Legnica 1:1 (1:1)
Bramki: Daniel Tanżyna 43 - Patryk Makuch 23

Stomil Olsztyn - Zagłębie Sosnowiec 3:1 (2:1)
Bramki: Patryk Mikita 7, Jonatan Straus 10, Łukasz Moneta 54 - Szymon Pawłowski 43

Resovia - Górnik Polkowice 0:0 (0:0)

Tabela po 16 kolejkach

1. Widzew Łódź 16 34 10 4 2 30:13
2. Miedź Legnica 16 32 9 5 2 26:12

3. Korona Kielce 16 29 8 5 3 19:12
4. GKS Tychy 16 27 7 6 3 20:16
5. Arka Gdynia 16 26 8 2 6 24:14
6. Sandecja Nowy Sącz 15 26 8 2 5 17:14

7. Podbeskidzie Bielsko-Biała 16 25 7 4 5 25:21
8. Odra Opole 16 24 7 3 6 22:21
9. ŁKS Łódź 15 22 6 4 5 19:18
10. Skra Częstochowa 15 20 5 5 5 10:14
11. Chrobry Głogów 15 19 5 4 6 16:15
12. Resovia 16 19 5 4 7 15:17
13. GKS Katowice 16 19 4 7 5 19:26
14. Puszcza Niepołomice 16 15 4 3 9 16:24
15. Stomil Olsztyn 16 13 4 1 11 19:27
16. Zagłębie Sosnowiec 16 12 2 6 8 16:25
17. Górnik Polkowice 16 12 1 9 6 15:24
18. GKS 1962 Jastrzębie 16 12 2 6 8 15:30



eWinner II Liga - 16. kolejka

Piątek (5.11)

Wigry Suwałki - Garbarnia Kraków 1:0 (0:0)
Bramka: Denis Gojko 52

Stal Rzeszów - GKS Bełchatów 3:0 (0:0)
Bramki: Łukasz Góra 49, Bartosz Wolski 69, Krzysztof Danielewicz 75

Znicz Pruszków - Hutnik Kraków 0:0 (0:0)

Sobota (6.11)

Sokół Ostróda - Lech II Poznań 0:1 (0:1)
Bramka: Maksymilian Pingot 15

Wisła Puławy - Pogoń Siedlce 3:0 (3:0)
Bramki: Bartłomiej Bartosiak 26, 31k, Emil Drozdowicz 52

Ruch Chorzów - Śląsk II Wrocław 5:2 (2:0)
Bramki: Tomasz Foszmańczyk 11, 61, Bartłomiej Kulejewski 32, Daniel Szczepan 51, Łukasz Janoszka 79 - Sebastian Bergier 55, 81k

Olimpia Elbląg - Chojniczanka Chojnice 1:1 (0:0)
Bramki: Hubert Krawczun 82 - Tomasz Mikołajczak 56

KKS 1925 Kalisz - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2:0 (1:0)
Bramki: Daniel Kamiński 31, Mateusz Wysokiński 86

Niedziela (7.11)

Radunia Stężyca - Motor Lublin 3:0 (2:0)
Bramki: Damian Szuprytowski 23, 44, Dawid Retlewski 86

Tabela po 16 kolejkach

1. Stal Rzeszów 16 41 13 2 1 36:11
2. Ruch Chorzów 16 34 10 4 2 27:15

3. Chojniczanka Chojnice 16 26 8 2 6 34:17
4. Radunia Stężyca 16 26 8 2 6 31:25
5. Olimpia Elbląg 16 26 7 5 4 16:15
6. Wisła Puławy 16 25 7 4 5 31:23

7. Wigry Suwałki 16 25 7 4 5 18:15
8. Lech II Poznań 16 25 7 4 5 17:16
9. Garbarnia Kraków 16 23 6 5 5 24:22
10. Motor Lublin 16 22 5 7 4 25:17
11. KKS 1925 Kalisz 16 21 6 3 7 18:18
12. Śląsk II Wrocław 16 20 5 5 6 26:29
13. Pogoń Siedlce 16 20 6 2 8 22:30
14. Znicz Pruszków 16 18 4 6 6 19:25
15. Pogoń Grodzisk Mazowiecki 16 15 3 6 7 14:22
16. GKS Bełchatów 16 13 5 2 9 14:28
17. Hutnik Kraków 16 9 2 3 11 12:29
18. Sokół Ostróda 16 5 1 2 13 6:33

GKS Bełchatów został ukarany odjęciem 4 punktów (zaległości finansowe)


III liga (gr. I) - 17. kolejka

Sobota (6.11)

KS Kutno - Legia II Warszawa 3:3 (1:1)
Bramki: Bartosz Bujalski 45, Maciej Kraśniewski 88k, Krystian Białas 90 - Dawid Dzięgielewski 38, Tomasz Nawotka 79, 84

Ursus Warszawa - Mamry Giżycko 2:1 (2:1)
Bramki: Patryk Kamiński 8k, Oskar Pyrzyna 42 - Maciej Prusinowski 12 sam.

Sokół Aleksandrów Łódzki - Pilica Białobrzegi 0:0 (0:0)

Błonianka Błonie - ŁKS II Łódź 2:1 (2:0)
Bramki: Marcin Szymczak 31, Bartosz Skowron 44 - Łukasz Dynel 58

Unia Skierniewice - Legionovia Legionowo 1:0 (0:0)
Bramka: Ignacy Ogłoziński 75

Lechia Tomaszów Mazowiecki - Znicz Biała Piska 5:0 (5:0)
Bramki: Artur Amroziński 23, 38, 41, Kamil Cyran 29, Patryk Jakubczyk 33k

Polonia Warszawa - GKS Wikielec 3:0 (0:0)
Bramki: Szymon Jarosz 50, Marcin Kluska 53, 60

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Broń Radom 3:0 (1:0)
Bramki: Radosław Kamiński 41, Mateusz Długołęcki 62, Szymon Kuźma 90

Niedziela (7.11)

Jagiellonia II Białystok - Pelikan Łowicz 1:1 (0:1)
Bramki: Krzysztof Toporkiewicz 45k - Tomasz Kolus 6k

Pauza: Wissa Szczuczyn

Tabela po 17 kolejkach

1. Legionovia Legionowo 16 36 11 3 2 32:17
2. Unia Skierniewice 17 35 11 2 4 32:18
3. Polonia Warszawa 16 31 10 1 5 31:16
4. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 16 30 9 3 4 28:17
5. Legia II Warszawa 16 27 7 6 3 33:20
6. Lechia Tomaszów Mazowiecki 16 26 8 2 6 32:18
7. KS Kutno 16 25 6 7 3 21:19
8. Broń Radom 16 22 7 1 8 18:23
9. Błonianka Błonie 16 22 7 1 8 28:35
10. Ursus Warszawa 16 22 6 4 6 24:33
11. Pilica Białobrzegi 16 21 6 3 7 26:34
12. Jagiellonia II Białystok 15 20 6 2 7 28:25
13. ŁKS II Łódź 16 18 5 3 8 28:31
14. Znicz Biała Piska 17 18 5 3 9 22:30
15. Pelikan Łowicz 16 17 3 8 5 20:22
16. GKS Wikielec 16 16 3 7 6 19:26
17. Mamry Giżycko 15 13 4 1 10 15:30
18. Sokół Aleksandrów Łódzki 16 11 1 8 7 16:23

19. Wissa Szczuczyn 16 10 1 7 8 11:27


Centralna Liga Juniorów - 13. kolejka

Sobota (6.11)

Lech Poznań - Wisła Kraków 0:4 (0:3)
Bramki: Kacper Chełmecki 20, 42, Marcin Bartoń 29, Arkadiusz Ziarko 67

Arka Gdynia - Gwarek Zabrze 7:1 (2:0)
Bramki: Wojciech Zieliński 20k, Adrian Łyszkiewicz-Dustet 35, Krzysztof Babś 54, Kacper Kroczyński 63, 82, Kacper Skóra 68, Filip Kołodyński 88 sam. - Paweł Pilch 80

Warta Poznań - Górnik Zabrze 1:5 (0:4)
Bramki: Mikołaj Stangel 59 - Dominik Kulon 25, Filip Jurczak 29, Dariusz Stalmach 33, David Ajenjo Hyjek 42, Maksymilian Gandziarowski 85

Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin 1:2 (0:1)
Bramki: Olaf Korczakowski 84 - Wojciech Szafranek 6, Jakub Kolan 89

Śląsk Wrocław - Stal Rzeszów 3:1 (0:1)
Bramki: Dawid Gruszecki 68, 75, Ryszard Jakubiak 77 - Michał Musik 23

Cracovia - MKS Polonia Warszawa 0:3 (0:1)
Bramki: Bartosz Biedrzycki 20, Franciszek Antkiewicz 57, Oskar Białek 75

Niedziela (7.11)

Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok 3:0 (1:0)
Bramki: Sebastian Kieraś 22, Kacper Wnorowski 80, Bartosz Dziemidowicz 90

UKS SMS Łódź - Raków Częstochowa 0:3 (0:2)
Bramki: Tobiasz Kubik 31, Łukasz Makarski 45, Mateusz Jezierski 83

Tabela po 13 kolejkach

1. MKS Polonia Warszawa 13 27 9 0 4 42:24
2. Cracovia 13 25 8 1 4 21:20
3. Raków Częstochowa 13 24 7 3 3 30:20
4. Zagłębie Lubin 13 24 7 3 3 21:20
5. Legia Warszawa 13 23 7 2 4 24:23
6. Wisła Kraków 13 21 7 0 6 19:14
7. Lech Poznań 12 20 6 2 4 27:17
8. Jagiellonia Białystok 12 20 6 2 4 29:25
9. Arka Gdynia 13 19 6 1 6 25:22
10. Śląsk Wrocław 13 18 5 3 5 26:23
11. Pogoń Szczecin 13 18 5 3 5 25:16
12. Stal Rzeszów 13 17 5 2 6 27:29
13. Warta Poznań 13 11 3 2 8 19:29
14. Górnik Zabrze 13 10 2 4 7 20:24
15. UKS SMS Łódź 13 8 2 2 9 14:31
16. Gwarek Zabrze 13 8 2 2 9 12:44


Legenda:
Kolor zielony - lokata premiującą grą w eliminacjach Ligi Mistrzów lub awans do wyższej klasy rozgrywkowej.
Kolor pomarańczowy - lokata premiująca grą w eliminacjach Ligi Europy/Ligi Konferencji lub baraże o awans do wyższej klasy rozgrywkowej.
Kolor czerwony - lokata oznaczająca spadek do niższej klasy rozgrywkowej.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2022 CMG, Białystok
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39
zamknij X
TA STRONA UŻYWA COOKIES. Dowiedz się więcej o celu ich używania i polityce cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.