Ściąga kibica. Gra Ekstraklasa oraz I, II i III liga, a także CLJ

2023.08.11 11:43, Aktualizacja: 2023.08.14 21:43
W najbliższy weekend Jagiellonia pauzuje, ale nie oznacza to, że podlascy fani nie będą mieli komu kibicować. Na III-ligowe boiska wyjdą bowiem rezerw Dumy Podlasia, Olimpia Zambrów, a także ŁKS 1926 Łomża, a ponadto nowy sezon zaczną juniorzy starsi Jagi występujący w CLJ.
Ściąga kibica. Gra Ekstraklasa oraz I, II i III liga, a także CLJ
Fot: Grzegorz Chuczun

PKO Ekstraklasa - 4. kolejka

Piątek (11.08)

Cracovia - Zagłębie Lubin 2:1 (2:0)
Bramki: Patryk Makuch 10, 35 - Kacper Chodyna 90+2k

Piast Gliwice - Raków Częstochowa 2:1 (0:0)
Bramki: Patryk Dziczek 72k, Zoran Arsenić 90+4 sam. - Władysław Koczerhin 81

Sobota (12.08)

Stal Mielec - Śląsk Wrocław 3:1 (1:0)
Bramki: Koki Hinokio 45, 53, Michał Trąbka 55 - Erik Exposito 90+3k

Korona Kielce - Górnik Zabrze 0:1 (0:0)
Bramka: Rafał Janicki 90+1

Widzew Łódź - ŁKS Łódź 1:0 (1:0)
Bramka: Jordi Sanchez 45

Niedziela (13.08)

Pogoń Szczecin - Radomiak Radom 0:2 (0:2)
Bramki: Lisandro Semedo 20, Mateusz Cichocki 27

Puszcza Niepołomice - Legia Warszawa 1:1 (1:1)
Bramki: Łukasz Sołowiej 26 - Josue 34

Poniedziałek (14.08)

Warta Poznań - Ruch Chorzów 2:2 (2:1)
Bramki: Maciej Żurawski 16, Kajetan Szmyt 45k- Tomasz Swędrowski 21, Michał Feliks 86

Lech Poznań - Jagiellonia Białystok (mecz przełożony)

Tabela po 4 kolejkach

1. Legia Warszawa 3 7 2 1 0 7:1
2. Lech Poznań 3 7 2 1 0 5:2
3. Cracovia 3 7 2 1 0 5:3

4. Zagłębie Lubin 4 7 2 1 1 6:5
5. Jagiellonia Białystok 3 6 2 0 1 6:5
6. Radomiak Radom 4 6 2 0 2 4:3
7. Widzew Łódź 4 6 2 0 2 6:6
8. Pogoń Szczecin 3 6 2 0 1 3:3
9. Warta Poznań 4 5 1 2 1 6:5
10. Stal Mielec 4 5 1 2 1 5:4
11. Piast Gliwice 4 5 1 2 1 3:3
12. Raków Częstochowa 3 4 1 1 1 6:4
13. Ruch Chorzów 4 4 1 1 2 5:7
14. Puszcza Niepołomice 4 4 1 1 2 5:8
15. Górnik Zabrze 4 4 1 1 2 1:4
16. ŁKS Łódź 4 3 1 0 3 2:7
17. Korona Kielce 3 1 0 1 2 2:4
18. Śląsk Wrocław 3 1 0 1 2 3:6



Fortuna I Liga - 4. kolejka

Piątek (11.08)

Górnik Łęczna - Chrobry Głogów 3:1 (1:0)
Bramki: Paweł Żyra 35, Egzon Kryeziu 54, Marko Roginić 56 - Rafał Wolsztyński 74

GKS Katowice - Wisła Płock 4:1 (2:0)
Bramki: Marcin Wasielewski 28, Arkadiusz Jędrych 32, Grzegorz Rogala 47, Adrian Danek 78 - Łukasz Sekulski 50

Sobota (12.08)

Odra Opole - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:0 (0:0)
Bramka: Piotr Żemło 75

GKS Tychy - Wisła Kraków 1:0 (1:0)
Bramka: Marcel Błachewicz 41

Zagłębie Sosnowiec - Resovia 0:1 (0:0)
Bramka: Maciej Górski 61

Niedziela (13.08)

Lechia Gdańsk - Znicz Pruszków 1:0 (1:0)
Bramka: Elias Olsson 28

Stal Rzeszów - Arka Gdynia 2:3 (2:3)
Bramki: Bartłomiej Poczobut 31k 45k - Hubert Adamczyk 9, Karol Czubak 39, Olaf Kobacki 45

Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Motor Lublin 0:2 (0:0)
Bramki: Bartosz Wolski 50, Kacper Śpiewak 77k

Poniedziałek (14.08)

Polonia Warszawa - Miedź Legnica 3:4 (1:1)
Bramki: Szymon Kobusiński 11, 82k, Mateusz Michalski 69k - Kamil Drygas 17, Damian Michalik 54, Krzysztof Drzazga 66, Marcel Mansfeld 84

Tabela po 4 kolejkach

1. GKS Tychy 4 12 4 0 0 8:3
2. Miedź Legnica 4 10 3 1 0 9:4

3. Motor Lublin 4 10 3 1 0 7:3
4. Odra Opole 4 9 3 0 1 9:4
5. GKS Katowice 4 7 2 1 1 8:4
6. Lechia Gdańsk 4 7 2 1 1 6:4

7. Znicz Pruszków 4 7 2 1 1 4:2
8. Górnik Łęczna 4 6 1 3 0 5:3
9. Arka Gdynia 4 5 1 2 1 7:7
10. Wisła Kraków 4 5 1 2 1 5:5
11. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 4 4 1 1 2 8:8
12. Resovia 4 4 1 1 2 2:6
13. Podbeskidzie Bielsko-Biała 4 3 0 3 1 3:4
14. Polonia Warszawa 4 3 1 0 3 10:12
15. Wisła Płock 4 3 0 3 1 4:7
16. Zagłębie Sosnowiec 4 1 0 1 3 3:6
17. Stal Rzeszów 4 1 0 1 3 5:10
18. Chrobry Głogów 4 0 0 0 4 4:15



II liga - 4. kolejka

Piątek (11.08)

Skra Częstochowa - Olimpia Elbląg 1:2 (1:0)
Bramki: Łukasz Sarnowski 8 sam. - Michał Kuczałek 61, 90+6

Sobota (12.08)

Pogoń Siedlce - KKS 1925 Kalisz 0:2 (0:0)
Bramki: Hubert Sobol 58, Nestor Gordillo 90+6k

Zagłębie II Lubin - Sandecja Nowy Sącz 2:1 (2:0)
Bramki: Tornike Gaprindaszwili 20, Jarosław Jach 24 - Tomasz Nawotka 69

Chojniczanka Chojnice - Kotwica Kołobrzeg 1:1 (1:0)
Bramki: Damian Nowacki 7 - Michał Cywiński 66k

Niedziela (13.08)

ŁKS II Łódź - Stal Stalowa Wola 3:0 (0:0)
Bramki: Władysław Ochronczuk 69, Oskar Koprowski 85k, Wiktor Kościuk 90

Olimpia Grudziądz - Lech II Poznań 1:2 (1:1)
Bramki: Oskar Sikorski 45 - Aleksander Nadolski 40, Szymon Pawłowski 77k

Radunia Stężyca - Polonia Bytom 1:1 (0:0)
Bramki: Mateusz Kuzimski 75k - Tomasz Gajda 56

GKS Jastrzębie - Hutnik Kraków 1:0 (0:0)
Bramka: Szymon Kiebzak 63

Wisła Puławy - Stomil Olsztyn 2:1 (1:0)
Bramki: Danian Pawłas 25, Oskar Przywara 90+1 - Hubert Sadowski 90+9

Tabela po 4 kolejkach

1. Wisła Puławy 4 10 3 1 0 7:3
2. Zagłębie II Lubin 4 8 2 2 0 5:3

3. Kotwica Kołobrzeg 4 7 2 1 1 8:3
4. KKS 1925 Kalisz 4 7 2 1 1 5:2
5. ŁKS II Łódź 4 7 2 1 1 8:6
6. Olimpia Elbląg 4 7 2 1 1 5:5

7. Olimpia Grudziądz 4 6 2 0 2 5:4
8. Radunia Stężyca 4 6 1 3 0 4:3
9. Skra Częstochowa 4 6 2 0 2 3:5
10. Hutnik Kraków 4 5 1 2 1 5:3
11. Pogoń Siedlce 4 5 1 2 1 3:3
12. Stomil Olsztyn 4 4 1 1 2 4:5
13. Chojniczanka Chojnice 4 4 1 1 2 4:5
14. Polonia Bytom 4 4 1 1 2 2:3
15. GKS Jastrzębie 4 4 1 1 2 3:5
16. Lech II Poznań 4 4 1 1 2 5:9
17. Stal Stalowa Wola 4 2 0 2 2 1:6
18. Sandecja Nowy Sącz 4 1 0 1 3 3:7



III liga (gr. I) - 2. kolejka

Piątek (11.08)

Mławianka Mława - Legionovia Legionowo 3:0 (0:0)
Bramki: Ołeksandr Masałow 52, Stanisław Hrebeń 54, Odilon 90+2k

Broń Radom - GKS Bełchatów 1:2 (0:1)
Bramki: Maksim Kwiencer 50 - Przemysław Zdybowicz 45, Bartłomiej Bartosiak 61k

Sobota (12.08)

Pogoń Grodzisk Mazowiecki - ŁKS 1926 Łomża 2:0 (1:0)
Bramki: Grzegorz Skowroński 24, Damian Winiarski 90+2

Unia Skierniewice - Victoria Sulejówek 0:1 (0:1)
Bramka: Stanisław Ławcewicz-Musialik 44

Pilica Białobrzegi - Warta Sieradz 1:1 (0:0)
Bramki: Oskar Wojtysiak 56 - Przemysław Kita 89

Concordia Elbląg - Jagiellonia II Białystok 1:1 (1:0)
Bramki: Mateusz Szmydt 41 - Vinicius Matheus 90+4

Niedziela (13.08)

Lechia Tomaszów Mazowiecki - Legia II Warszawa 4:2 (2:1)
Bramki: Bartosz Snopczyński 11, 74, Eryk Jarzębski 45, Krystian Kolasa 47 - Robert Pich 14, Adam Ryczkowski 71k

Pelikan Łowicz - Olimpia Zambrów 3:1 (2:1)
Bramki: Szymon Sołtysiński 3k, 44, Kacper Falkowski 86 - Patryk Malinowski 10k

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - GKS Wikielec 3:1 (2:0)
Bramki: Jacek Tkaczyk 28, Bartosz Michalik 39, Jarosław Jampol 64 - Eryk Filipczyk 46

Tabela po 2 kolejkach

1. Victoria Sulejówek 2 6 2 0 0 4:0
2. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2 6 2 0 0 5:2
. Lechia Tomaszów Mazowiecki 2 6 2 0 0 5:2
4. GKS Bełchatów 2 6 2 0 0 3:1
5. Concordia Elbląg 2 4 1 1 0 4:1
6. Legia II Warszawa 2 3 1 0 1 6:5
7. ŁKS 1926 Łomża 2 3 1 0 1 4:3
. GKS Wikielec 2 3 1 0 1 4:3
9. Pelikan Łowicz 2 3 1 0 1 3:2
10. Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2 3 1 0 1 2:1
11. Mławianka Mława 2 3 1 0 1 3:3
12. Jagiellonia II Białystok 2 2 0 2 0 2:2
13. Warta Sieradz 2 1 0 1 1 2:3
. Broń Radom 2 1 0 1 1 2:3
15. Pilica Białobrzegi 2 1 0 1 1 1:4
16. Unia Skierniewice 2 0 0 0 2 1:5
17. Olimpia Zambrów 2 0 0 0 2 2:7
18. Legionovia Legionowo 2 0 0 0 2 0:6


Centralna Liga Juniorów - 1. kolejka

Sobota (12.08)

Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok 1:4 (0:0)
Bramki: Patryk Paryzek 52 - Bartosz Mazurek 70, Alan Rybak 78, Patryk Drygiel 81, 87

Górnik Zabrze - Korona Kielce 3:1 (1:1)
Bramki: Kacper Buchalik 42, Dominik Sarapata 77, Paskal Pieczyski 79 - Daniel Bąk 18

Wisła Kraków - MKS Polonia Warszawa 1:1 (0:1)
Bramki: Jakub Bigosiński 90 - Paweł Kosmalski 38

Raków Częstochowa - Cracovia 2:3 (0:1)
Bramki: Kacper Nowakowski 56, Tobiasz Mras 77 - Sebastian Bałaszek 28, Alan Mazur 76, Franciszek Zubik 90

Odra Opole - Lech Poznań 1:2 (0:0)
Bramki: Kacper Buniak 48 k - Kacper Wołowiec 55, Kamil Jakóbczyk 72

Legia Warszawa - Warta Poznań 3:1 (0:0)
Bramki: Przemysław Mizera 79, 84, Mateusz Szczepaniak 90 - Igor Stańczak 65k

Widzew Łódź - Zagłębie Lubin 2:1 (0:0)
Bramki: Mateusz Wołoszyn 56, Kamil Fura 78 sam. - Kamil Fura 68

Niedziela (13.08)

Sandecja Nowy Sącz - Arka Gdynia 1:2 (1:2)
Bramki: Arkadiusz Orzeł 13 - Wiktor Marek 22, Marcel Szymański 43k

Tabela po 1. kolejce

1. Jagiellonia Białystok 1 3 1 0 0 4:1
2. Legia Warszawa 1 3 1 0 0 3:1
. Górnik Zabrze 1 3 1 0 0 3:1
4. Cracovia 1 3 1 0 0 3:2
5. Widzew Łódź 1 3 1 0 0 2:1
. Lech Poznań 1 3 1 0 0 2:1
. Arka Gdynia 1 3 1 0 0 2:1
8. Wisła Kraków 1 1 0 1 0 1:1
. MKS Polonia Warszawa 1 1 0 1 0 1:1
10. Raków Częstochowa 1 0 0 0 1 2:3
11. Sandecja Nowy Sącz 1 0 0 0 1 1:2
. Odra Opole 1 0 0 0 1 1:2
. Zagłębie Lubin 1 0 0 0 1 1:2
14. Korona Kielce 1 0 0 0 1 1:3
. Warta Poznań 1 0 0 0 1 1:3
16. Pogoń Szczecin 1 0 0 0 1 1:4


Legenda:
Kolor zielony - lokata premiującą grą w eliminacjach Ligi Mistrzów lub awans do wyższej klasy rozgrywkowej.
Kolor pomarańczowy - lokata premiująca grą w eliminacjach Ligi Europy/Ligi Konferencji lub baraże o awans do wyższej klasy rozgrywkowej.
Kolor czerwony - lokata oznaczająca spadek do niższej klasy rozgrywkowej.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

752 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39