Ściąga kibica. Weekendowy rozkład jazdy piłkarskich spotkań

2013.03.21 00:00
W miniony weekend podlaskie drużyny rozegrały spotkania ligowe. Odbył się również jeden mecz 1/8 finału Okręgowego Pucharu Polski. Poniżej wyniki spotkań.
Ściąga kibica. Weekendowy rozkład jazdy piłkarskich spotkań
Fot: Michał Kardasz

Młoda Ekstraklasa

29. kolejka


23 marca

Lech Poznań - Śląsk Wrocław 2:1 (1:0).

24 marca

Pogoń Szczecin - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:2 (1:1).

Jagiellonia Białystok - GKS Bełchatów 4:0 (2:0). Bramki: Smolarek 27, Mackiewicz 36, Fidziukiewicz 50, Kowalski 80.

Więcej o meczu

II liga wschodnia

20. kolejka


23 marca

Wigry Suwałki – Garbarnia Kraków 3:2 (1:1). Bramki: Gondek 9, Tuttas 50 (k), Luksys 87 - Broź 30 (k), 90 (k).

Relacja z meczu

24 marca

Pogoń Siedlce - Wisła Puławy 1:1 (1:1). Bramki: Dziubiński 45 - Nowak 21.

Spotkania odwołane

Resovia Rzeszów - Znicz Pruszków

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Concordia Elbląg

Stal Stalowa Wola - Pelikan Łowicz

Motor Lublin - Stal Rzeszów

Wisła Płock - Radomiak Radom

Siarka Tarnobrzeg - Unia Tarnów

Puszcza Niepołomice - Olimpia Elbląg

Tabela

1. Puszcza Niepołomice 18 - 36 - 34:19
2. Pelikan Łowicz 18 - 35 - 24:12
3. Wisła Płock 18 - 34 - 23:16
4. Resovia Rzeszów 17 - 31 - 19:9
5. Wisła Puławy 18 - 29 - 24:18
6. Znicz Pruszków 18 - 28 - 17:14
7. Pogoń Siedlce 19 - 26 - 24:22
8. Radomiak Radom 18 - 26 - 22:25
9. Unia Tarnów 18 - 25- 23:27
10. Olimpia Elbląg 17 - 24 - 12:9
11. Concordia Elbląg 18 - 22 - 17:16
12. Garbarnia Kraków 18 - 21 - 19:30
13. Stal Stalowa Wola 18 - 21 - 16:20
14. Stal Rzeszów 17 - 20 - 21:19
15. Motor Lublin 17 - 20 - 24:27
16. Wigry Suwałki 18 - 16 - 15:24
17. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 18 - 12 - 14:33
18. Siarka Tarnobrzeg 17 - 12 - 17:25

III liga podlasko-warmińsko-mazurska

14. kolejka


24 marca

Granica Kętrzyn - Dąb Dąbrowa Białostocka 4:2 (2:1). Bramki: Kowalewski 2, 13 (k), 75, 82 - Orpik 38, P. Bondziul 68 (k).

Tabela

1. Olimpia Zambrów 17 - 34 - 29:11
2. Olimpia 2004 Elbląg 17 - 34 - 33:16
3. Mrągowia Mrągowo 17 - 32 - 31:20
4. Granica Kętrzyn 17 - 31 - 27:34
5. ŁKS 1926 Łomża 17 - 31 - 27:14
6. MKS Korsze 17 - 30 - 34:21
7. Płomień Ełk 17 - 28 - 28:22
8. Wissa Szczuczyn 17 - 28 - 27:20
9. Sokół Ostróda 17 - 26- 26:24
10. Start Działdowo 17 - 23 - 19:22
11. Tur Bielsk Podlaski 17 - 20 - 21:21
12. Huragan Morąg 17 - 20 - 17:18
13. Warmia Grajewo 17 - 19 - 23:25
14. Motor Lubawa 17 - 15 - 20:32
15. Dąb Dąbrowa Białostocka 17 - 14 - 19:33
16. Orzeł Kolno 17 - 0 - 7:55

A klasa

17. kolejka

23 marca

Promil Białystok - KS Miastkowo 4:0 (2:0). Bramki: A. Szczęsny 10, Chodorowski 29, Andzielewicz 57, Sołowiej 87.

Tabela

1. Ruch Wysokie Mazowieckie 17 - 46 - 80:14
2. Podlasiak Knyszyn 17 - 41 - 56:15
3. Victoria Jedwabne 17 - 40 - 74:21
4. KS UM Krynki 17 - 29 - 46:43
5. Tur II Bielsk Podlaski 17 - 28 - 43:29
6. Biebrza Goniądz 17 - 28 - 38:40
7. Konar Kora Korycin 17 - 25 - 40:34
8. KS Studzianki 17 - 22 - 49:56
9. Kolejarz Czeremcha 17 - 22 - 28:40
10. KS Sokoły 17 - 21 - 38:49
11. Promil Białystok 17- 20 - 40:37
12. KS Miastkowo 17 - 19 - 25:37
13. Orzeł Kleszczele 17 - 17 - 23:52
14. Pionier Brańsk 17 - 14 - 29:54
15. Skra Wizna 17 - 13 - 27:44
16. Bocian Boćki 17 - 5 - 17:88

1/8 finału Okręgowego Pucharu Polski

23 marca

KS Wasilków – Sokół Sokółka 2:2 (1:1). po dogrywce 3:4. Bramki: Petruk 2, S. Rybnik 68, 118 - Kowalewski 40, Kabelis 82 (k), Woronowicz 108, Stelmaszek 112.

Junior Starszy grupa A

23 marca

Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok 5:1 (2:1). Bramki: Charkiewicz 19 (s), Arak 23, 90, Rosiński 79, 81 - Pawłowski 32.

24 marca

Sokół Ostróda - ŁKS 1926 Łomża 2:2 (1:0), Bramki: Smyt 42, Góralski 90 - Maćkowski 61, 83.

Tabela

1. Legia Warszawa 1 - 3 - 5:1
2. ŁKS 1926 Łomża 1 - 1 - 2:2
3. Sokół Ostróda 1 - 1 - 2:2
4. MKS Polonia Warszawa 0 - 0 - 0:0
5. AP ŁKS Łódź 0 - 0 - 0:0
6. Stomil Olsztyn 0 - 0 - 0:0
7. UKS SMS Łódź 0 - 0 - 0:0
8. Jagiellonia Białystok 1 - 0 - 1:5


Junior Młodszy grupa A

23 marca

Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok 2:1 (1:0). Bramki: Kozioł 38 (s), Suchanek 78 - Gajko 57.

24 marca

Jeziorak Iława - MOSP Jagiellonia Białystok 2:0 (2:0). Bramki: Pawłowski 5, Kołcz 36.

Tabela

1. Jeziorak Iława 1 - 3 - 2:0
2. Legia Warszawa 1 - 3 - 2:1
3. MKS Polonia Warszawa 0 - 0 - 0:0
4. GKS Bełchatów 0 - 0 - 0:0
5. Stomil Olsztyn 0 - 0 - 0:0
6. UKS SMS Łódź 0 - 0 - 0:0
7. Jagiellonia Białystok 1 - 0 - 1:2
8. MOSP Jagiellonia Białystok 1 - 0 - 0:2

Cezary Maksimczuk
cezary.m@bialystokonline.pl

917 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39