Serce za serce

2005.01.04 00:00
Białostockie Stowarzyszenie Przyjaciół Kardiochirurgii odznaczyło honorowym wyróżnieniem Dariusza Sapińskiego, prezesa Spółdzielni Mleczarskiej MLEKOVITA z Wysokiego Mazowieckiego.

Wyróżnienie przyznano za wspieranie przez SM MLEKOVITA rozwoju Towarzystwa Przyjaciół Kardiochirurgii i propagowanie zdrowego stylu życia poprzez prowadzenie kampanii zachęcającej do spożywania mleka i jego przetworów.
- Współpracujemy z Towarzystwem Przyjaciół Kardiochirurgii, bo Mlekovita chce mieć swój udział w kształtowaniu świadomości dobrych nawyków żywieniowych i zdrowia Polaków - mówi Dariusz Sapiński, prezes SM MLEKOVITA.
SM MLEKOVITA współpracuje z Towarzystwem Przyjaciół Kardiochirurgii od ponad roku. Czerwone serduszko z rekomendacją TPK widnieje na produkowanych przez SM MLEKOVITA serkach homogenizowanych Darek, trafiających nie tylko na rynek polski, ale również na eksport, m.in. do USA, Czech i Słowacji. Serki produkowane są w sześciu smakach: waniliowym, waniliowym z rodzynkami, brzoskwiniowym, jabłecznikowym, truskawkowym, stracciatella, zawierają naturalny wsad owocowy, pozbawione są konserwantów. Serki Darek otrzymały wiele prestiżowych wyróżnień, m.in. tytuł i certyfikat "Najlepsze w Polsce" przyznany w konsumenckim konkursie jakości produktów.


759 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39