POLECAMY
Od dziś, już na wszystkich osiedlach bloków mieszkaniowych do grzejników popłynie ciepło.
Spółdzielnia Mieszkaniowa "Piaski" oraz Komunalne Towarzystwo Budownictwa Społecznego są ostatnimi administratorami budynków w Białymstoku, które rozpoczynają sezon grzewczy. Od piątku (17 września) rozpocznie się ogrzewanie należących do nich mieszkań. Większość spółdzielni mieszkaniowych rozpoczęła sezon nawet 9 września, a z początkiem października włączone zostanie ogrzewanie w administrowanych przez wspólnoty mieszkaniowe.
MAG
24@bialystokonline.pl
Sport 2026.06.21 12:24
Sport 2026.06.21 10:30
Ciekawostki 2026.06.20 10:00
Sport 2026.06.20 09:36
Aktualności 2026.06.19 15:00
Biznes 2026.06.19 14:00
Kultura i Rozrywka 2026.06.19 13:47
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji