Show, którego nie możecie przegapić. Będzie dużo śmiechu

2015.12.07 00:00
To będzie ostatnia w tym roku odsłona Trójzębu Kabaretowego. Gwiazdą wieczoru będzie kabaret z Konopi. Impreza we wtorek (8 grudnia) w Famie.
Show, którego nie możecie przegapić. Będzie dużo śmiechu
Fot: materiały organizatora

W programie imprezy znajdzie się Festiwal Piosenki Zaśpiewanej, czyli pieśni znane i mniej znane w wykonaniu białostockich kabareciarzy. Jak zapewniają organizatorzy imprezy, Festiwal Piosenki Zaśpiewanej to największe wydarzenie muzyczne po tej stronie Białki! Niebanalni artyści, wyprostowani prowadzący, wymuszone bisy. To wszystko złoży się na show, którego nie można przegapić!

Zaśpiewają: kabaret Inaczej, kabaret O tak O, grupa improwizacyjna Żbik, Krzysztof Krawczyk Szakira …oraz tajemniczy goście specjalni.

Gwiazdą wieczoru będzie kabaret z Konopi. Grupa powstała w 2004 roku. Przez 7 lat działalności zdobyła ponad 70 nagród, z czego sporą część zajmują nagrody publiczności. Do najważniejszych sukcesów kabaretu należy finał PAKI oraz zwycięstwa na festiwalach: Dowcipakery, Fermenty, KOKS, KADR, PKS, Mulatka, Kopytko, Łóska, Skecz na Scenę… Kabaret z Konopi można już było oglądać w telewizji w programach: "Kabaretożercy", "Stand-up. Zabij mnie śmiechem", "Kabaretobranie 2012" i "Dzięki Bogu już weekend".

Początek imprezy o godz. 18.00. Patronujemy wydarzeniu.

Szczegóły: Trójząb Kabaretowy

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1212 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39