Shuffle Festival - nowe, cykliczne spotkania muzyczne

2010.01.15 00:00
Pierwsza edycja imprezy Shuffle Festival to solidna dawka punkrockowej energii. Podczas dwudniowych koncertów w Gwincie wystąpią legendarne kapele z lat 80 i 90-tych, a także młode zespoły z lokalnej sceny.

Założeniem Shuffle Festival jest organizacja cyklicznych spotkania muzycznych zróżnicowanych tematycznie. Serię comiesięcznych koncertów rozpocznie dwudniowa edycji punkowa, na której zagrają: Apteka, GAGA/Zielone Żabki, The Lunatics, Obibox, Junk, Akcyza.

- "Shuffle Festival" skierowany jest głównie do entuzjastów muzycznych i studentów, aczkolwiek nie zabraknie odsłon projektu, które zainteresują osoby starsze jak i licealistów oraz ludzi niezwiązanych z rynkiem muzycznym- powiedział Marek Buchowiecki, koordynator Festiwalu. Organizatorzy - Niezależne Zrzeszenie Studentów chcą rozwijać i szerzyć wiedzę o gatunkach muzycznych, zapoznać ilości Białostoczan z możliwościami oraz perspektywami jakie niesie branża muzyczna i jej rozwój w naszym regionie.

Pierwsza edycja projektu realizowana będzie etapowo, co miesiąc na terenie Politechniki Białostockiej w Klubie Gwint w miesiącach styczeń-czerwiec 2010r. Pierwszy etap pierwszej edycji odbędzie się 15 - 16 stycznia 2010 r, w tym samym czasie Niezależne Zrzeszenie Studentów Politechniki Białostockiej organizować będzie zawody sportów ekstremalnych "Shuffle Extreme".

Wiecej: Shuffle Festival w Gwincie

MAG

616 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39