Siatkówka. Panie na medal, panowie ze zmiennym szczęściem [ZDJĘCIA]

2016.01.16 00:00
Z meczu na mecz coraz lepiej prezentuje się żeńska drużyna BAS Białystok. Dziś siatkarki z naszego miasta zanotowały kolejne zwycięstwo. W II lidze panów z podlaskich ekip wygraną odniósł tylko lider - SKS Hajnówka.

SKS znowu wygrywa, BAS i Centrum bez punktów

Na zwycięskie tory powrócili zawodnicy SKS Hajnówka, którzy we własnej hali pokonali Legię Warszawa. Mimo że gospodarze przegrali pierwszy set, to druga, trzecia oraz czwarta odsłona należała już do hajnowian. SKS wygrał 3:1 i w dalszym ciągu pozostaje niekwestionowanym liderem.

SKS Hajnówka - Legia Warszawa 3:1 (23:25, 25:21, 25:21, 25:20)

Porażki we własnej hali doznał BAS. Podopieczni Czesława Tobolskiego dobrze zagrali tylko w pierwszej partii, każdy kolejny set padł łupem gości. Po tej przegranej BAS spadł na trzecie miejsce.

BAS Białystok - Huragan Międzyrzec Podlaski 1:3 (25:18, 23:25, 13:25, 18:25)

Niestety przegraną 0:3 zakończył się pojedynek Centrum Augustów z zespołem AZS UWM II Olsztyn. Mimo porażki, Centrum pozostało na siódmym miejscu w tabeli II ligi.

Centrum Augustów - AZS UWM II Olsztyn 0:3 (21:25, 21:25, 28:30)

BAS Kombinat Budowlany łapie wiatr w żagle

Coraz lepiej spisują białostockie siatkarki. Dziś, poza pierwszym przegranym setem, do podopiecznych Sebastiana Grzegorka nie można mieć zastrzeżeń. BAS'istki wygrały kolejne trzy partie, a cały mecz ostatecznie 3:1. Białostoczanki tym samym zrewanżowały się za październikową porażkę poniesioną w Warszawie.

BAS Kombinat Budowlany Białystok - Mazovia Warszawa 3:1 (19:25, 25:21, 25:21, 25:18)