Siatkówka. Rozpędzona lokomotywa z Suwałk nie do zatrzymania. Ślepsk znowu zwycięski

2015.11.18 00:00
Znakomita passa zwycięstw suwalskiej drużyny wciąż trwa. Dziś (18.11) Ślepsk pokonał na własnej hali Energę Ostrołęka 3:1.
Fot: Fanpage Ślepsk Suwałki

Suwałczanie całkiem dobrze weszli w spotkanie z Energą. Pierwszy set zakończył się ich wygraną do 22, a drugi do 17. W trzecim secie w szeregi gospodarzy wkradło się zupełnie niepotrzebne rozluźnienie i niestety - tę partię wygrali siatkarze z Ostrołęki.

W czwartej (i jak się później okazało ostatniej) odsłonie wszystko wróciło do normy. Ślepsk narzucił swój rytm gry i wygrał 25:18, a w całym spotkaniu 3:1.

Dla suwałczan było to siódme zwycięstwo z rzędu. W następnej kolejce (21.11) Ślepsk zmierzy się w Szczecinie z tamtejszym Espadonem.

Ślepsk Suwałki - Energa Omis Ostrołęka 3:1 (25:22, 25:17, 23:25, 25:18)

Ślepsk Suwałki: Winnik, Rudzewicz, Zapłacki, Urbanowicz, Hunek, Gonciarz, Andrzejewski (libero) oraz Pietkiewicz, Lewiński i Wasilewski.