Siatkówka. Ślepsk kończy sezon bez medalu

2016.05.15 20:54
Niestety siatkarzom Ślepska nie udało się wywalczyć brązowego medalu na zapleczu Plus Ligi. W rewanżowym spotkaniu z Espadonem Szczecin zespół z Suwałk przegrał na własnym parkiecie 1:3.
Fot: Fanpage Ślepsk Suwałki

Pierwszy set należał do gospodarzy. Mimo że w pewnym momencie Espadon prowadził już 10:7, to później brylowali już tylko suwalczanie, którzy odskoczyli swoim rywalom i wygrali 25:18.

Niestety w kolejnych trzech setach sprawdził się najczarniejszy z możliwych scenariuszy. Espadon zwyciężył w drugiej, trzeciej i czwartej partii, wygrywając ostatecznie w Suwałkach 3:1. Taki rezultat oznaczał, że z brązowego medalu mogą cieszyć się zawodnicy ze Szczecina.

Ślepsk Suwałki - Espadon Szczecin 1:3 (25:18, 20:25, 19:25, 19:25)

Ślepsk Suwałki: Urbanowicz, Shchitkov, Mendak, Zapłacki, Wasilewski, Gonciarz, Andrzejewski (libero), Hunek, Rudzewicz, Winnik, Lewiński, Skrzypkowski.