POLECAMY
Kluby siatkowe z podlaskiego, zainteresowane udziałem w rozgrywkach o mistrzostwo województwa w piłce siatkowej w sezonie 2010/2011, mogą już zgłaszać się do zawodów - informuje Podlaski Okręgowy Związek Piłki Siatkowej.
Zgłoszenia zespołów zarówno kobiecych, jak i męskich w kategoriach: seniorki, juniorki, kadetki, młodziczki i seniorzy, juniorzy, kadeci i młodzicy potrwają do 12 września. Zapisy przyjmuje Waldemar Krynicki: po adresem: POZPS, 15-482 Białystok, ul. Fabryczna 1 lub mejlowo: siat.bad@op.pl. Rozgrywki zaczną się na początku października.
MAG
24@bialystokonline.pl
Kryminalne 2026.06.08 16:58
Kultura i Rozrywka 2026.06.08 15:00
Aktualności 2026.06.08 14:49
Ciekawostki 2026.06.08 14:25
Sport 2026.06.08 12:39
Nauka 2026.06.08 12:00
Drogówka 2026.06.08 11:37
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji