Sieć sklepów "Ubieram" otworzyła nowe miejsce w Białymstoku. Na klientów czekają promocje!

2024.04.16 13:17
We wtorek (16 kwietnia) sieciówka "Ubieram" otworzyła kolejny lokal w Białymstoku. Z tej okazji zostały przewidziane zniżki i inne atrakcje. Do wygrania jest także robot kuchenny.
Sieć sklepów "Ubieram" otworzyła nowe miejsce w Białymstoku. Na klientów czekają promocje!
Fot: Agata Rosińska

Raj dla poszukiwaczy modowych perełek

Nowy sklep mieści się przy ul. Zwycięstwa 8F (lokal po salonie aut "Konrys"). Jego powierzchnia to aż 400 m kw. Można tutaj znaleźć towar z różnych regionów Anglii. W asortymencie jest odzież damska, męska oraz dziecięca. Poza odzieżą, w ofercie sprzedażowej "Ubieram" posiada również różnego rodzaju tekstylia domowe, galanterię, biżuterię oraz ozdoby.

Warto wspomnieć, że przy ul. Zwycięstwa znajduje się wiele sklepów z tanią odzieżą. "Jama", "Haliszka" czy "Unikat" są znanymi miejscami dla wielbicieli second handów.

"Ubieram" to regionalna sieć sklepów

Pierwszym otwartym lokalem był sklep w Łapach. Tam również znajduje się główna siedziba firmy i sortownie zaopatrujące sklepy. W 2016 marka "Ubieram" przeszła rebranding. Zmieniony został całkowicie wizerunek firmy: nowe logo, nowe materiały reklamowe i cały system identyfikacji wizualnej.

"Ubieram" to trzeci sklep tej marki w Białymstoku. Dwa pozostałe znajdują się przy ul. Antoniukowskiej 56 i Waszyngtona 23.

Rosnący trend

Eksperci badający rynek odzieży używanej zwracają uwagę na bardzo szybkie tempo jego wzrostu. Może być ono nawet 15 razy szybsze niż tempo rozwoju całej branży odzieżowej. Według szacunków do 2028 roku wartość sektora ubrań używanych podwoi się i zaliczy on wzrost sześciokrotnie szybszy niż cały przemysł odzieżowy.

Przypuszcza się również, że w 2024 roku konsumenci kupią średnio siedem procent mniej nowych ubrań niż w roku 2023.

Agata Rosińska
24@bialystokonline.pl
904 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39