"Siła naszych marzeń" przedpremierowo w Kinie Forum. Ruszyła sprzedaż biletów

2023.07.14 15:14
W tym tygodniu w Kinie Forum odbędzie się przedpremierowy pokaz francusko-kanadyjskiego filmu "Siła naszych marzeń". Ekranizacja przedstawia historię rodziny, którą trzyma razem siła jej marzeń. Już teraz można kupić bilety na seans.
"Siła naszych marzeń" przedpremierowo w Kinie Forum. Ruszyła sprzedaż biletów
Fot: Materiały prasowe
Kadr z filmu "Siła naszych marzeń"

"Siła naszych marzeń" przedstawia historię Zoe, która dosłownie urodziła się i wychowała wśród koni. Razem z rodziną cieszyła się szczęśliwym i spokojnym życiem, a jej największym pragnieniem było podążanie śladami ojca i zostanie dżokejką.

Pewnego dnia, gdy nadeszła burza, urodził się źrebak o imieniu Tempest. Zoe natychmiast dostrzegła w nim potencjał prawdziwego championa wyścigowego, którego będzie mogła dosiadać. Los miał jednak co do tego inny plan, ponieważ pewnego dnia Tempest w panice rani Zoe, w wyniku czego dziewczyna traci władzę w nogach. To tragiczne zdarzenie pogrąża dziewczynę w głębokiej rozpaczy.

Dzięki niezłomnej determinacji Zoe oraz niewyczerpanej miłości i wsparciu rodziny, na horyzoncie pojawia się iskierka nadziei. Stajenny, który posiada wyjątkowy dar komunikowania się z końmi, oferuje swoją pomoc. Razem podejmują niemożliwe wyzwanie, próbując przywrócić dziewczynie pełną sprawność i umożliwić jej spełnienie marzeń.

Reżyserem filmu jest Christian Duguay, którego można znać z "Jappeloup" i "Szklane kulki". W rolę Zoe wcieliła się początkująca młoda aktorka Carmen Kassovitz, którą można znać z jej debiutanckiego filmu "Atomic Summer". U jej boku gra Mélanie Laurent, aktorka znana z wielu amerykańskich produkcji, takich jak "Bękarty wojny", "Iluzja", czy też "6 Underground", a także Pio Marmaï znany z filmów "Dzień, który odmienił twoje życie" i "Mój problem to ty".

Przedpremierowy seans "Siły naszych marzeń" w Kinie Forum planowany jest na niedzielę (16.07) w godz. 16:00-17:50. Już teraz można kupić na niego bilety.

Więcej informacji: Przedpremierowy pokaz: "Siła naszych marzeń"

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl

684 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39