Skecze i świetna muzyka. W Operze show "Co tu jest grane?"

2020.02.17 07:36
24 lutego w Operze i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku wystąpi Waldemar Malicki i Filharmonia Dowcipu w premierowym programie "Co tu jest grane?".
Skecze i świetna muzyka. W Operze show "Co tu jest grane?"

Dowcipne skecze muzyczne, perfekcyjne wykonanie i zaskakujące aranżacje w wykonaniu charyzmatycznego wirtuoza i zjawiskowego zespołu. Zapraszamy na najnowszy program bezkompromisowego, kompletnie oszalałego muzycznego show!

Wywrócić klasykę do góry nogami

Tylko tutaj piękne i zmysłowe kobiety, eleganccy i czarujący mężczyźni wspólnie zawadiacko wywracają klasykę do góry nogami i tworzą rozrywkę na najwyższym poziomie. To zderzenie zapierającej dech w piersiach urody i ogromnego talentu, gdzie prawdziwy styl łączy się z poczuciem humoru.

Gospodarz widowiska, Waldemar Malicki, w towarzystwie energetycznej orkiestry i wybitnych solistów, oczarowuje i bawi, ale nie bezrefleksyjnie.

Dlatego też nie zabraknie satyryczno-obyczajowych monologów wokół tak intrygujących tematów, jak prawa kobiet, tolerancja, popularne programy telewizyjne czy "medyczna" marihuana, ani muzyczno-słownych komentarzy do pojawiających się w Polsce niedorzeczności. Reprezentujemy współczesny głos "zwykłego człowieka", w którym znajdujemy swoje odbicie, codzienne zawodowe trudności i komizm życia.

Filharmonia Dowcipu to również gratka dla wprawionych melomanów! Sięgając do klasyki w kontekście roku Moniuszkowskiego, przywołamy "Prząśniczkę" i zaszalejemy z "Tym zegarem starym" w wersji folk, pop, rap, a także włoskiej, francuskiej i niemieckiej. Przekonajcie się, że Moniuszko i AC/DC są sobie bliżsi niż przypuszczaliście!

Dwie godziny zabawy

Zapraszamy na dwie godziny sumarycznej zabawy, refleksji, śmiechu i świetnej, obłędnie wykonanej muzyki.

Po każdym koncercie z radością się z Państwem spotkamy i wymienimy myślami w poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie "Co tu jest grane?".

Za scenariusz i reżyserię show odpowiada Jacek Kęcik. Występują: fortepian - Waldemar Malicki, dyrygent - Bernard Chmielarz, sopran - Anita Rywalska, tenor - Marcin Pomykała oraz muzycy.
Widowisko potrwa 90-120 min. Zaplanowano dwa przedstawienia.

"Co tu jest grane?" już 24 lutego w Operze i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku. Bilety są dostępne tu: na godz. 17:30 i na godz. 20:00.

[ARTYKUŁ SPONSOROWANY]


986 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39