Skłodowscy zatrudniają. Prawie 30 osób ma szansę na zatrudnienie

2022.10.18 15:21
Białostocka kancelaria podatkowa szuka pracowników. Na zainteresowanych czeka około 30 ofert pracy.
Skłodowscy zatrudniają. Prawie 30 osób ma szansę na zatrudnienie
Fot: Skłodowscy

Zakończyła się już przeprowadzka kancelarii podatkowej Skłodowscy do nowej siedziby przy ul. Lipowej. Nadaj trwa tam rekrutacja na stanowiska księgowe, kadrowo-płacowe, wdrożeń systemu ERP, do pracy w systemie FK (finansowo-księgowym), a także na płatny staż do działu IT. Chętni mogą się zgłaszać.

- Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji rynkowej, dlatego możemy zapewnić kandydatom nie tylko stałą pracę i godziwe wynagrodzenie - przykładamy też dużą wagę do odpowiedniego przygotowania pracowników, którzy będą służyć swoją wiedzą merytoryczną klientom. Dlatego nasi pracownicy mają możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego, dostęp do doradców podatkowych, obsługi prawnej i szkoleń – mówi Agnieszka Sokołowska, dyrektor generalny kancelarii.

Wszystkie zatrudnione osoby mogą liczyć na dobrze wyposażone stanowiska (m.in. w biurka z elektrycznie ustawianą wysokością, fotele ergohuman, czy dwa 27-calowe monitory o rozdzielczości 2K, dzięki którym praca jest dużo bardziej komfortowa). Oprócz tego można liczyć na różnego rodzaju bonusy, dopłaty do kursów i studiów. Najlepsi mogą liczyć np. na zagraniczne wyjazdy integracyjno-szkoleniowe, podczas których mają możliwości uczenia się np. technik negocjacyjnych, pracy zespołowej czy strategicznego myślenia.

- Właśnie wróciliśmy z takiego wyjazdu – w tym roku był to rejs po Nilu, połączony z grą szkoleniową "Złoto pustyni" – opowiada Sokołowska. - W ubiegłym roku w takim wyjazdowym szkoleniu, który odbył się w Hiszpanii wzięło udział 50 naszych pracowników.

Osoby, które chciałyby wziąć udział w rekrutacji mogą wysyłać swoje CV na adres: rekrutacja@sklodowscy.pl.

Skłodowscy to ogólnopolska kancelaria. Jej główna siedziba mieści się w Marka. Obecnie pracę w firmie znajduje ponad 200 osób. Jej oddziały znajdują się nie tylko w Białymstoku, ale też w Wołominie, Warszawie, Krzyżanowicach i Lubaniu. Firma ma duże doświadczenie w branży IT (wdrożenia innowacyjnych systemów, wspierających zarządzanie przedsiębiorstwem - ERP i FK).

Justyna Fiedoruk
justyna.f@bialystokonline.pl

1339 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39