Sljedzim Internety już dziś. Warto wpaść na białostocki meetup marketingowy

2023.11.08 12:50
Sljedzim Internety to cykliczne spotkania branżowe - najbliższe już w środę (8 listopada) o godz. 18.00 w Gwincie.
Sljedzim Internety już dziś. Warto wpaść na białostocki meetup marketingowy
Fot: RoobiShot

Marketing, social media, technologie - a to nie wszystko!

Zagadnienia z obszaru marketingu, technologii, internetu, social mediów, sprzedaży, biznesu ecommerce i jego reklamy online, a także organizacji pracy i rozwoju kariery - takie tematy są poruszane podczas cyklicznej imprezy Sljedzim Internety. Wpaść tam może każdy, kto interesuje się tymi zagadnieniami, chciałby wysłuchać ciekawych wystąpień i poznać nowe osoby.

- Białostockie meetupy Sljedzim Internety dedykowane są lokalnej społeczności marketerów, przedsiębiorców, ale nie mówimy tu TYLKO o reklamach i biznesie. Staramy się urozmaicać to prezentacjami lifestyle-owymi: o bezpieczeństwie w sieci, wystąpieniach publicznych, zdrowiu psychicznym przy pracy zdalnej itp. - mówią organizatorzy.

"Misja" wydarzenia to zaangażowanie lokalnej, aktywnej zawodowo społeczności zainteresowanej tematyką digital marketingu do spotkań na żywo, wymiany wiedzy tak branżowej jak i lifestylowej w luźnej koleżeńskiej atmosferze, poprzez organizowanie comiesięcznych meetupów, zapraszanie w roli prelegentów specjalistów lokalnych oraz ekspertów z całej Polski przy aktywnym moderowaniu spotkań o elementy sprzyjające uczestnikom poszerzaniu własnej sieci kontaktów.

Nie zabraknie ciekawych tematów

Już w środę podczas imprezy będzie można wysłuchać następujących prelekcji:

Olga Palka (konferencje&networking, Opal w kamerze) - Jak skorzystać z networkingu, nawet jeżeli jest się górnikiem? Kilka kroków do tego, aby Twój networking przynosił lepsze rezultaty

Ewa Jakimowicz (HR Expert Team Lead w T-Mobile Polska)- Marka pracodawcy, czyli o employer brandingu

Jan Jankowski (Organizator wydarzenia, analityk biznesowy w Infinity Group) - Od pytania na grupie po NAJWIĘKSZY meetup w Polsce - nasza finansowa spowiedź i marketingowe case study, historie, ciekawostki, ważne czynniki sukcesu Sljedzim Internety

Wstęp na imprezę jest płatny 10 zł.

Więcej informacji: Sljedzim Internety #16

ms
24@bialystokonline.pl
945 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39