Słodki upominek za pomoc - zwierzaki ze schroniska szczekają o wsparcie

2017.10.27 17:03
Zima to nie jest najlepszy czas dla schroniskowych psiaków. Noce są coraz chłodniejsze, a one nie mają ciepłego domu. Dlatego przydałby im się chociażby ciepły koc. I trochę karmy - bo zapasy placówki szybko maleją.
Słodki upominek za pomoc - zwierzaki ze schroniska szczekają o wsparcie
Fot: Justyna Fiedoruk

Psów w białostockim schronisku jest wiele. Z utęsknieniem wyczekują na nową rodzinę. Jedne ją znajdują, a inne muszą zadowolić się tym, co mają. Zima z pewnością nie jest ich ulubioną porą roku. Noce i dni stają się coraz chłodniejsze, a te czworonogi nie mają co liczyć na poleżenie w cieple domowego zakątka.

Wolontariusze schroniska organizują więc akcję zbiórki rzeczy potrzebnych dla zwierząt przebywających w placówce. Przydadzą się koce, kołdry, karma i inne rzeczy dla piesków. Liczy się nawet niewielki gest. Każdy, kto weźmie udział w wydarzeniu, otrzyma słodkie podziękowanie.

Białostockie schronisko dla psów organizuje ostatnio bardzo dużo wydarzeń, by zwrócić uwagę na czworonożnych podopiecznych, którzy marzą o kochającym domu. Szczególnie, że taki przyjaciel daje wiele radości.

Miejsce organizacji zbiórki to Kawiarnia Mocca znajdująca się w Outlecie Białystok przy ul. Wysockiego 67.

Rzeczy można przynosić w najbliższy weekend (27-29.10).

Justyna Fiedoruk
justyna.f@bialystokonline.pl

1291 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39