Słodkie życie po włosku na Śniadaniu Mistrzów [ZDJĘCIA]

2021.08.21 22:16
Na szczęście pogoda dopisała, więc białostoczanie tłumnie ruszyli do ogrodów Pałacu Branickich. Oto w sobotę (21.08) odbyła się tutaj kolejna odsłona Podlaskiego Śniadania Mistrzów, tym razem pod hasłem: "Buongiorno Italia".
Słodkie życie po włosku na Śniadaniu Mistrzów [ZDJĘCIA]

Podlaskie Śniadanie Mistrzów wpisało się już na stałe w wakacyjną mapę imprez w Białymstoku. Wydarzenie cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. W sobotę (21.08) miała miejsce X edycja Śniadania Mistrzów. Można rzec w iście włoskim stylu, bowiem inspiracją dla wystawców były Włochy.

Od 10:00 ustawiały się już spore kolejki do stoisk, niektóre osoby skarżyły się, że muszą długo czekać na zamówione przez siebie danie, przekąskę czy napój. Jednak nie zraziło to chyba nikogo. Mieszkańcy i mieszkanki Białegostoku chętnie przysiadali na leżakach, przyniesionych przez siebie kocach.

Sielankowy klimat wydarzenia udzielił się zarówno uczestnikom, jak i wystawcom. Sącząca się z głośników włoska muzyka, smaczna włoska kuchnia i wiele innych atrakcji wpłynęło na świetny nastrój spod znaku dolce vita.

Co ważne, w tym roku Podlaskie Śniadanie Mistrzów stało się pierwszą w Polsce imprezą tej wielkości wolną od plastiku. Wystawców obowiązywał surowy zakaz plastikowych jednorazówek, sztućców, słomek, kubeczków, reklamówek foliowych itp.

Anna Kulikowska
anna.kulikowska@bialystokonline.pl

856 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39