Słuchawki, miniwieża czy kino domowe na święta? Porównujemy ceny

2013.12.18 00:00
Nie kupiłeś jeszcze prezentów świątecznych dla swoich bliskich? Prezentujemy zestawienie cen popularnych gadżetów audiofilskich - słuchawek, głośników czy miniwież - w trzech białostockich marketach: RMS, Media Markt i RTV Euro AGD.
Słuchawki, miniwieża czy kino domowe na święta? Porównujemy ceny
Fot: RMS/MC

Prezentujemy przydatną ściągę dla osób, które nie zdążyły jeszcze zaopatrzyć się w prezenty świąteczne dla swoich bliskich. Zestawienie obejmuje ceny sprzętu stereo obowiązujące w trzech popularnych białostockich marketach: Media Markt, RTV Euro AGD oraz RMS.

Dobre słuchawki to niezbędnik każdego młodego audiofila. Przykładowo za model AKG K402, czyli półotwarte słuchawki młodzieżowe charakteryzujące się wysoką skalą dźwięku oraz mocnym basem, które doceni każdy miłośnik muzyki elektronicznej i rapu, najmniej zapłacimy w sieci RMS (79 zł). Różnica w cenie w różnych marketach jest duża - wynosi aż 20 zł.

Głośniki przenośne, zwłaszcza w dobie tabletów, laptopów, komputerów czy smartfonów, to bardzo dobra inwestycja. Przenośny głośnik słynnej amerykańskiej marki JBL to wieloletni hit sprzedażowy. Jak podaje opis sklepowy, stanowi on "połączenie mikroskopijnych wymiarów z dużym dźwiękiem i umiarkowaną ceną". Tutaj również najniższą cenę (99 zł) oferuje mniej znany RMS.

Kolejnym pomysłem na gwiazdkowy prezent jest miniwieża. Nie trzeba już dużego zestawu stereo, by cieszyć się dobrym dźwiękiem. Nowoczesne rozwiązania zajmują mało miejsca, a potrafią nieźle grać. Do tego nie trzeba na nie wydać fortuny. Za model Denon D-F109C, czyli biurkowy system stereo, na który składają się: się amplituner stereo, odtwarzacz CD z funkcją odtwarzania MP3 i WMA oraz kompaktowe kolumny stereo, najmniej zapłacimy w sieci Media Markt (2299 zł). Przy tego typu sprzęcie różnice w cenie są już znaczące - w tym przypadku wynoszą aż 500 zł.

Wiele osób ucieszyłoby się także znajdując pod choinką... nowy telewizor. Przykładowo, model Sony KDL-32W655A (telewizor Full Edge LED z technologią wyświetlania obrazu X-Reality PRO, jako jedyny w tej cenie oferuje znakomitą płynność obrazu dzięki MotionFlow XR 200Hz) możemy kupić już za niespełna 1800 zł w Media Markt i RTV Euro AGD.

Małgorzata Cichocka
malgorzata.c@bialystokonline.pl

1870 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39