Smacznie i klimatycznie - Podlaskie Śniadanie Mistrzów [ZDJĘCIA]

2022.08.27 12:14
W sobotę (27.08) ogrody Pałacu Branickich zostały opanowane przez osoby spragnione dobrego jedzenia i relaksu. Od godz. 10:00 odbywa się tutaj Podlaskie Śniadanie Mistrzów - "Smak lata".
Smacznie i klimatycznie - Podlaskie Śniadanie Mistrzów [ZDJĘCIA]
Fot: Anna Woszczenko

Podlaskie Śniadanie Mistrzów to plenerowy piknik, który odbywa się od 2015 r. w pięknej scenerii ogrodów Pałacu Branickich w Białymstoku. Sierpniowa edycja nosi hasło "Smak lata".

Każda odsłona tej imprezy przyciąga tłumy. Białostoczanie, ale i osoby przyjezdne mogą rozsmakować się w wyszukanych daniach. Wśród alejek ogrodu rozstawiają się najlepsze restauracje i kawiarnie, by swoim asortymentem częstować przybyłych (za opłatą). Można zjeść pyszne rarytasy, ale także napić się kawy czy spróbować słodkich wypieków. Oprócz tego można zakupić naturalne ekologiczne kosmetyki czy oleje.

Sielski klimat udziela się każdemu. W tle słychać relaksującą muzykę, dostępna jest strefa z leżakami oraz specjalny kącik zabaw i edukacji dla dzieci.

To wydarzenie jest już drugim takiego typu, odbywającym się w te wakacje. Cieszy się ono ogromnym powodzeniem. Niepowtarzalna atmosfera, która determinuje niezwykłe doznania odpoczynku i spokoju, powoduje, że impreza ściąga za każdym razem wiele osób wraz z rodzinami.

Impreza odbywa się w sobotę (27.08), do godz. 16:00.

Anna Kulikowska
anna.kulikowska@bialystokonline.pl

884 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39