Śmierć na parkingu przed marketem. Nie żyje 38-latek

2017.08.11 11:06
Zapowiadało się, że będzie tak, jak zwykle. Po prostu, jak wszyscy inni, zrobią zakupy. Jednak nic z tych rzeczy. Finał był taki, że na parkingu przed dyskontem umarł 38-letni mężczyzna.
Śmierć na parkingu przed marketem. Nie żyje 38-latek
Fot: pixabay.com

6 sierpnia ok. godz. 16.15 rodzina wybrała się na zakupy do jednego z marketów w Rajgrodzie (pow. grajewski). Pojechali samochodem. Po zaparkowaniu auta kobieta oraz 4-letnia dziewczynka wyszły z pojazdu i poszły w kierunku sklepu. Natomiast 38-letni mężczyzna został w samochodzie. Po chwili wyszedł z niego trzymając się za szyję. Moment później, po paru krokach, upadł. Żona powiadomiła pogotowie ratunkowe i policję. Następnie służby ratunkowe podjęły akcję reanimacyjną. Jednak nie przyniosła ona efektu i mężczyzna zmarł. Kobieta wraz z córką została przewieziona do szpitala.

- Na miejscu zdarzenia wykonano oględziny oraz zabezpieczono pojazd – informuje Maria Kudyba, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Łomży.

Prokuratura przesłuchała już świadków. Udało się ustalić także, że najbardziej prawdopodobną przyczyną zgonu 38-latka było zatrzymanie układu krążeniowo-oddechowego, które powstało w wyniku obfitego krwotoku. Natomiast ten został spowodowany rozcięciem powłok szyjnych.

Cały czas śledczy ustalają okoliczności oraz przyczyny zdarzenia.

Dorota Mariańska
dorota.marianska@bialystokonline.pl

1743 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39