Śmiertelne potrącenie. Nie żyje 39-latek

2016.11.08 10:06
Doszło do tragicznego wydarzenia. 39-latek został śmiertelnie potrącony przez samochód. Wszystko stało się poza terenem zabudowanym na nieoświetlonej drodze.
Śmiertelne potrącenie. Nie żyje 39-latek
Fot: KPP Augustów

W poniedziałek (7.11) po południu funkcjonariusz dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Augustowie otrzymał informację o śmiertelnym potrąceniu pieszego.

Do tragicznego wypadku doszło na drodze powiatowej między miejscowościami Kroszewo i Barszcze. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że jadący fordem 65-latek potrącił pieszego, który szedł prawą stroną drogi. Mężczyzna zginął.

Miało to miejsce poza terenem zabudowanym, a droga nie była oświetlona. Okazało się, że pieszy nie miał na sobie żadnych elementów odblaskowych. Policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Augustowie ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

Mundurowi przypominają wszystkim pieszym o obowiązku używania elementów odblaskowych podczas poruszania się poza terenem zabudowanym po zmierzchu. Za brak odblasków grozi mandat karny do 100 zł, a niekiedy, jak w tym przypadku, płaci się najwyższą cenę.

Monika Zysk
monika.zysk@bialystokonline.pl

725 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39