Śmiertelny wypadek na krajowej ósemce. Potrącona kobieta zmarła na miejscu

2023.11.27 11:13
W poniedziałek (27 listopada) około godziny 5:30 doszło do tragicznego wypadku na Drodze Krajowej nr 8 w okolicach Jurowiec. Kierowca volkswagena polo potrącił kobietę, która zmarła na miejscu.
Śmiertelny wypadek na krajowej ósemce. Potrącona kobieta zmarła na miejscu
Fot: Kolizyjne Podlasie Facebook

We wczesnych godzinach porannych w poniedziałek (27 listopada) doszło do tragedii na odcinku Drogi Krajowej nr 8 łączącym Jurowce i Białystok. W związku z prowadzonymi przez policję i prokuraturę działaniami mogą pojawić się tam utrudnienia w ruchu drogowym.

Poruszający się volkswagenem polo kierowca potrącił stojącą przy aucie kobietę. Pomimo akcji reanimacyjnej i pomocy zespołu ratowniczego, nie udało się uratować życia poszkodowanej.

Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają okoliczności tego tragicznego wypadku. Na ten moment, wiadomo jedynie, że kierowca był trzeźwy.

Policjanci apelują o ostrożność!

Na podlaskich drogach panują wyjątkowo niebezpieczne warunki. W weekend ulice pokryły się śniegiem, który w połączeniu z ujemną temperaturą powoduje ogromną śliskość nawierzchni. Bądźmy ostrożni i zadbajmy o bezpieczeństwo własne i innych uczestników ruchu drogowego.

Zofia Kondraciuk
24@bialystokonline.pl

518 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39