POLECAMY
Dzisiejsze święto funkcjonariusze wykorzystali do promowania wśród płci pięknej bezpiecznego zachowania. Policjanci składali paniom siedzącym za kierownicą życzenia oraz wręczali drobne upominki.
W Dzień Kobiet białostockie policjantki przeprowadziły działania pt. „Kobiety – Kobietom”. Celem akcji było propagowanie bezpieczeństwa w ruchu drogowym kobiet. Specjalnie na dzisiejszą okoliczność opracowano życzenia od podlaskich policjantów. Funkcjonariusze połączyli je z „Dekalogiem bezpieczeństwa w ruchu drogowym”. Akcja trwała od godz. 11.00 do 13.00 w Wasilkowie przy ul. Białostockiej. Kierowcy byli badani alkomatem, sprawdzano, czy pasy bezpieczeństwa są zapięte. Przy okazji wszystkim kierującym paniom wręczano przygotowane materiały profilaktyczno–zdrowotne, upominki i życzenia. Akcja przeprowadzona była z pracownikami NFZ w Białymstoku, Białostockim Centrum Onkologii oraz WORDem w Białymstoku.
Łukasz Wiśniewski
24@bialystokonline.pl
Aktualności 2026.06.26 19:10
Kryminalne 2026.06.26 17:30
Kulinaria 2026.06.26 15:15
Aktualności 2026.06.26 15:00
Aktualności 2026.06.26 13:00
Nauka 2026.06.26 12:30
Kultura i Rozrywka 2026.06.26 12:00
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji