Specjalna propozycja Opery. Czekają rabaty na usługi i produkty

2013.12.16 00:00
Z myślą o tych, którzy szukają oryginalnego i niepowtarzalnego prezentu dla najbliższych Opera i Filharmonia Podlaska przygotowała specjalną propozycję - program "Karta Podarunkowa".
Specjalna propozycja Opery. Czekają rabaty na usługi i produkty
Fot: materiały OiFP-ECS

Osoba obdarowana będzie mogła wymienić kartę na dowolnie wybrane bilety na koncerty i spektakle organizowane przez OiFP do końca tego sezonu artystycznego, czyli do 30 czerwca 2014 roku. Dodatkowo do Karty Podarunkowej dołączany jest Voucher uprawniający do 10% rabatu na usługi i produkty u partnerów programu, którymi są m.in. salony z biżuterią, restauracje i hotel. Regulamin programu jest dostępny na stronie internetowej OiFP.

Liczba Kart Podarunkowych jest ograniczona, bo tylko 1000 osób będzie mogło zostać w ten sposób obdarowanych. Karta Podarunkowa jest formą bonu na okaziciela. Jego wartość to 100 lub 120 złotych. Kartę Podarunkową można nabyć w kasie Opery i Filharmonii Podlaskiej przy ulicy Odeskiej 1 w Białymstoku lub zamówić telefonicznie albo drogą mailową (opłacając ją później w kasie lub przelewem).

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1348 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39